Tanie OC - Pyskowice

W Pyskowicach jak i w każdym innym mieście możemy zawrzeć umowę ubezpieczenia OC z dowolnych Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Co prawda za pewne będziemy musieli zrobić to przez Internet, lub za pomocą agenta ubezpieczeniowego.

Pyskowice - ubezpieczenie samochodu

Im większy samochód posiadamy tym większą przyjdzie nam zapłacić składkę za jego ubezpieczenie. Przez większy rozumiemy tu głównie taki, który posiada większą pojemność silnika, gdyż jest ona jednym z ważniejszych wyznaczników dla składki ubezpieczenia.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenia motocykla za zwyczaj są tańsze od swoich samochodowych odpowiedników. Zwłaszcza jeśli ubezpieczamy skuter lub motorower. Ubezpieczenia wtedy mogą nas kosztować nawet niecałe 100 zł.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Zarówno AC jak i NNW są ubezpieczeniami dobrowolnymi. Oznacza to, że nie musimy ich wykupywać, mimo tego jednak bardzo często znajdziemy pakiety w który będą się one znajdowały. Możemy jednak wykupić je samodzielnie czy też samo OC jeśli chcemy.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance jest dla nas swego rodzaju gwarancją sprawności dla naszego auta. A to dlatego, że zapewnia nam ono pomoc w każdego rodzaju awarii naszego pojazdu. Niektóre jednak ubezpieczenia Assistance są ograniczone do poszczególnych przypadków.

Ubezpieczenie firmy

Firmy mogą wymagać różnego rodzajów ubezpieczeń. Wynika to z różnych zagrożeń oraz różnych płaszczyzn na których działają. Dlatego przy zakupie takiego ubezpieczenia dobrze jest skontaktować się z ekspertem.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne mają nas chronić podczas korzystania z naszego pojazdu. Dlatego też opierają się one głównie na jego parametrach, ale brane są również pod uwagę pewne informacje o ich właścicielach.

Ubezpieczenia nieruchomości

Różne nieruchomości mogą wymagać od nas różnych ubezpieczeń. Wynikać to będzie z różnych parametrów z nimi związanymi. Należy wziąć jednak jak najwięcej z nich pod uwagę, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Ubezpieczenia mieszkania

Każde mieszkanie wymaga od nas różnego rodzaju zabezpieczeń. Dlatego też dla każdego mieszkania inaczej powinna wyglądać umowa ubezpieczenia. Koniecznym jest bowiem dopasowanie jej do wymogów bezpieczeństwa, aby zapewnić sobie spokojny sen.

Ubezpieczenie turystyczne

Aby móc spokojnie spędzać nasze wakacje dobrze jest mieć pewność, że zarówno my jak i nasi bliscy jesteśmy bezpieczni. Pomóc nam w tym może odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, jeśli zostanie ono dobrane w odpowiedni sposób.

Ubezpieczenie przyczepki

Jak wiadomo każda przyczepka musi zostać zarejestrowana. Musi ona jednak również zostać ubezpieczona. Koszt takiego ubezpieczenia nie będzie duży, jednak zależeć on będzie głównie od masy oraz udźwigu owej przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości