Tanie OC - Radlin

Tanie OC komunikacyjne wymaga od nas porównania jak największej ilości ofert z różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dlatego też wymaga to sporych nakładów czasu. Możemy jednak skorzystać z usług agenta ubezpieczeniowego, który zrobi to za nas.

Radlin - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia samochodu są bardzo zbliżonymi ubezpieczeniami do ubezpieczeń motocykli. W obu tych przypadkach głównym wyznacznikiem ceny jest ich pojemność silnika, jak i oba te pojazdy wymagają komunikacyjnego ubezpieczenia OC.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenie motocykla możemy zawrzeć na kilka sposobów. Jednak najbardziej korzystnym wydaje się być jednak zawarcie takiej umowy przez Internet / telefon. Pozwala nam to bowiem na wybór dowolnego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenia te mogą być oferowane zarówno w pakietach jak i samodzielnie. Dzięki temu możemy zaoszczędzić trochę grosza kupując je razem, lub też zrezygnować z AC czy NNW, ale zostanie wtedy bez ochrony jakiej one oferują.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance jest gwarancją sprawności dla naszego pojazdu. A to dlatego, że oferuje ono pomoc w razie różnego typu awarii. Niektóre z nich mogą być wykluczone z ochrony, więc warto zwrócić uwagę na to przy jego wyborze.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma ma inne wymagania zarówno co do jej bezpieczeństwa jak i do ubezpieczeń. Dlatego konieczne jest wybranie każdej oferty w sposób spełniający indywidualne wymagania właściciela danego przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każde ubezpieczenie komunikacyjne oferowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, będzie zależne zarówno od ubezpieczanego pojazdu, jak i jego właściciela. Nie możemy więc jednoznacznie stwierdzić gdzie będzie najtaniej, jeśli nie posiadamy odpowiednich danych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Każda nieruchomość może być narażona na innego rodzaju zagrożenia. Dlatego konieczne może być dopasowanie oferty do naszej indywidualnej nieruchomości. Może nam w tym pomóc agent ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenia mieszkania

Każde mieszkanie możemy ubezpieczyć na wypadek innego rodzaju zagrożeń. Konieczne więc będzie wybranie tak zakresu obowiązywania tego ubezpieczenia, aby zapewniało nam jak największą ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne

Turystyczne ubezpieczenia mają na celu zapewnienie nam bezpieczeństwa podczas pobytu w miejscu naszego wypoczynku. Dlatego musi ono być dobrane w sposób przewidujący zagrożenia wynikające z naszej aktywności w tym miejscu.

Ubezpieczenie przyczepki

Po zakupieniu przyczepki konieczne jest jej zarejestrowanie. A więc konieczny będzie i przegląd. Koszt rejestracji to około 110 zł, natomiast przeglądu około 50 zł. Do tego dojdzie jeszcze koszt ubezpieczenia OC , który zależeć będzie od masy oraz ładowności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości