Tanie OC - Radom

Ubezpieczenia OC mogą wymagać od nas czasu, jeśli chcemy odnaleźć jak najlepsza ofertę. Wynika to głównie z konieczności porównania jak największej ilości ofert z różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Radom - ubezpieczenie samochodu

Samochód samochodowi nie równy, a więc i ubezpieczenie samochodu nie będzie równe ubezpieczeniu innego. Oczywiście jeśli myślimy o ubezpieczeniu OC komunikacyjnym, to ubezpieczenia te będą różnić się tylko wysokością składki.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocyklowe ubezpieczenia możemy wybierać w taki sam sposób jak robimy to z samochodami. Są one niemalże takie same. Jedyną różnicą będzie tak naprawdę wysokość składki jaką przyjdzie nam zapłacić.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Decydując się na tego typu ubezpieczenia warto jest wiedzieć za co one tak naprawdę odpowiadają. Dzięki temu będziemy wiedzieli jakiego typu pomocy możemy się spodziewać w razie jakiegokolwiek zdarzenia.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance jest uznawane za ubezpieczenie komunikacyjne, jednak nie jest ono obowiązkowe. Chroni ono nasz pojazd na wypadek wszelkiego typu awarii, chyba że nasza indywidualna umowa mówi inaczej.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie dla firmy może obejmować różne aspekty jej działalności. Musimy więc wybrać takie, które nas najbardziej interesuje. Warto jest również podczas dokonywanie tego wyboru skonsultować się ze specjalistą w tym temacie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każde z ubezpieczeń komunikacyjnych zapewnia nam innego rodzaju ochronę. Na ogół są one dobrowolne, jednak ubezpieczenie OC komunikacyjne jest obowiązkowe dla każdego pojazdu mechanicznego dopuszczonego do ruchu.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości jakie wybierzemy powinno być zależne głównie od samego budynku który chcemy ubezpieczyć. Oczywiście sama okolica również może mieć wpływ na tą polisę. Są też inne aspekty, które warto wziąć pod uwagę.

Ubezpieczenia mieszkania

W przypadku ubezpieczenia mieszkaniowego będziemy musieli zadbać o jego dwa główne parametry. Pierwszym jest suma ubezpieczenia, jest to kwota na podstawie której wyliczane są odszkodowania. Drugim jest zakres, czyli wszystkie zdarzenia które chcemy objąć ochroną.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybór ubezpieczenia turystycznego powinniśmy oprzeć głównie o miejsce w które się wybieramy. Następnie powinniśmy wziąć pod uwagę wszystkie aktywności jakie mamy zaplanowane w trakcie naszego wyjazdu.

Ubezpieczenie przyczepki

Ubezpieczenie dla przyczepki podobnie jak OC dla samochodu jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Natomiast jego składka jest w największym stopniu zależna od masy oraz maksymalnego udźwigu tej przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości