Tanie OC - Rawa Mazowiecka

Każdy chce mieć tanie ubezpieczenie OC, jednak nie każdy wie jak je zdobyć. Najskuteczniejszą metodą będzie porównanie jak największej ilości ofert. Możemy wtedy bez problemu wybrać tańszą. Możemy też skorzystać z pomocy agenta, które znajdzie dla nas takie oferty.

Rawa Mazowiecka - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia dla pojazdów nie różnią się tak bardzo. Dlatego też ubezpieczenie samochodu i motocykla będą niemalże nie różnią się od siebie. Oczywiście różnice w cenach będą wynikały głównie z różnic w pojemnościach silników.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każde ubezpieczenie motocykla może posiadać kilka różnych opcji. Może ono dla przykładu obejmować jedynie OC, a może być rozszerzone do AC czy NNW. Daje nam to możliwość dopasowania ochrony do naszych potrzeb.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każde z tych ubezpieczeń możemy wykupić samodzielnie, pomimo tego że są one najczęściej oferowane w pakietach. Możemy w ten sposób zrezygnować z mniej ważnej dla nas ochrony. Jednak pamiętajmy, że OC komunikacyjne jest obowiązkowe.

Ubezpieczenie Assistance

Każda oferta ubezpieczenia Assistance może zapewniać nam nieco inną ochronę. Może ono bowiem obejmować każdą awarię, lub tylko tą wynikłą w kolizji. Może ono również działać jedynie w Polsce, lub też w Europie jeśli takie wybierzemy.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenia dla firm mogą dotyczyć różnych płaszczyzn jej działalności. Dlatego warto jest dobrze przemyśleć co tak naprawdę chcemy ubezpieczyć i przed czym. Zapewni nam to większe bezpieczeństwo.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każde ubezpieczenie komunikacyjne może składać się z różnych ubezpieczeń. Najczęściej jednak jest to ubezpieczenie OC. Może ono jednak posiadać też inne ubezpieczenia, na przykład może to być AC czy NNW.

Ubezpieczenia nieruchomości

Wybór ubezpieczenia nieruchomości nie zawsze musi być trudne do wybrania. Jeśli posiadamy osobę, które nam poprowadzi przez ten proces, będzie on znacznie łatwiejszy. Dlatego warto skontaktować się z naszym agentem, który może Ci w tym pomóc.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenia mieszkania wymagają od nas dobrania odpowiedniego dla nas zakresu oraz sumy ubezpieczenia. Parametry te odpowiedzialne są za skuteczność tej polisy, dobrze jest więc dobrać je skrupulatnie.

Ubezpieczenie turystyczne

Każda polisa turystyczna powinna zapewniać nam jak najlepszą ochronę. Niestety oferty z biur turystycznych często mijają się z tym założeniem. Dlatego warto jest wybrać własne ubezpieczenie na taki wyjazd.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka w ruchu drogowym powinna posiadać aktualne ubezpieczenie. Koszt tego ubezpieczenie nie będzie jednak duży. Zależeć jednak będzie od jej masy oraz maksymalnego udźwigu.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości