Tanie OC - Rawicz

Ubezpieczenia OC możemy poszukiwać na wiele sposobów. Jednak najskuteczniejszym jest po prostu porównanie wszystkich dostępnych ofert. I to właśnie robią nasi agenci ubezpieczeniowi. Jeśli więc szukasz taniego OC w Rawiczu, zadzwoń do nas!

Rawicz - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia samochodowe są prawie takie same jak ubezpieczenia dla motocykli. Jedyną różnicą będzie wysokość składki. I to na niekorzyść samochodów, ponieważ na ogół mają one większą pojemność silnika, a to ona jest podstawą przy wyliczaniu składki.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenia motocykla dają nam możliwość różnorakiej ochrony. Dlatego musimy wiedzieć jakim zagrożeniom chcemy zapobiec, aby móc wybrać odpowiednią polisę. Ułatwi nam to nie tylko poszukiwania, ale zapewne zaoszczędzi trochę grosza.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenia te spotkamy przy wyborze ubezpieczenia dla naszego pojazdu. Dobrze jest wtedy wiedzieć, które nas interesuje. Żeby jednak to wiedzieć musimy wiedzieć co daje nam każde z nich. Informacje te możemy uzyskać na przykład od agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie Assistance

Szukając ubezpieczenia Assistance najpewniej zależy nam na holowaniu. Dlatego warto jest tak dobrać tą polisę, aby zasięg holowania był dla nas wystarczający. Ponadto warto sprawdzić kiedy będzie on nam się należał.

Ubezpieczenie firmy

Wybór ubezpieczenia dla firmy może nieść ze sobą wiele mniejszych lub większych problemów. Dlatego też jeśli chcemy zawrzeć dobre ubezpieczenie, należy skonsultować je z ekspertem w tej dziedzinie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia te dotyczą głównie pojazdów, dlatego też konieczne będzie posiadanie dowodu rejestracyjnego w którym to zawarte będą niezbędne informacje do jego zawarcia. Musimy jednak wybrać które z ubezpieczeń komunikacyjnych nas interesuje.

Ubezpieczenia nieruchomości

Każda nieruchomość może wymagać od nas innego ubezpieczenia, jeśli ma być ona w pełni zabezpieczona. Z tego też powodu będziemy musieli wziąć pod uwagę jak najwięcej szczegółów z nią związanych przy wyborze tej polisy.

Ubezpieczenia mieszkania

Każde ubezpieczenie mieszkania oparte jest na sumie ubezpieczenia oraz zakresie. Suma określa maksymalną kwotę odszkodowania, podczas gdy zakres określa kiedy należeć nam się będzie owe odszkodowanie.

Ubezpieczenie turystyczne

Każda polisa turystyczna ma na celu zapewnienie nam bezpieczeństwa podczas danego wyjazdu. Dlatego też ważne jest, aby jej parametry zostały dopasowane do charakteru tego wyjazdu, aby mogła ona to realizować.

Ubezpieczenie przyczepki

Przed kupieniem przyczepki dobrze jest zwrócić uwagę na jej masę oraz maksymalny udźwig. Są to bowiem parametry brane pod uwagę podczas wyliczania składki ubezpieczenia przyczepki, które jest obowiązkowe.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości