Tanie OC - Ropczyce

Zakres ochrony i suma ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej są w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym takie same. Różnica leży jedynie w cenie. Skorzystaj z pomocy multiagenta, który porówna dostępne oferty aby znaleźć najtańsze OC w Ropczycach!

Ropczyce - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego musi pamiętać o właściwej ochronie swojego samochodu. Zapewni mu ją odpowiednie ubezpieczenie. Obowiązkowo należy zakupić OC, jednak na rynku jest wiele innych różnych ubezpieczeń wartych uwagi.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy właściciel jednośladu powinien zakupić podstawowe ubezpieczenie motocykla, którym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Jest ono obowiązkowe dla każdego motocykla zarejestrowanego na terenie Polski.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym, które chroni sprawców wypadków przed finansowymi konsekwencjami ich czynów jak również daje gwarancję poszkodowanym, że stosowne odszkodowanie otrzymają.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to dobrowolne ubezpieczenie, dzięki któremu otrzymasz pomoc nie tylko w wyniku wypadku, ale również w przypadku awarii czy kradzieży auta. Zazwyczaj dołączane jest w pakiecie do ubezpieczenia OC w podstawowym zakresie Assistance.

Ubezpieczenie firmy

W ramach jednej polisy ubezpieczenia firmy mamy możliwość ochrony całego majątku i działań związanych z prowadzeniem firmy. Ponadto sam możesz rozszerzyć polisę o dodatkową ochronę w zależności od wskazanych przez ciebie zagrożeń dla Twojego przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednym z najczęściej zawieranych ubezpieczeń komunikacyjnych dobrowolnych jest autocasco. Chroni Cię ono przed stratami z powodu kradzieży, uszkodzenia samochodu podczas wypadku spowodowanego z Twojej winy czy też w wyniku zdarzeń od Ciebie niezależnych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Dla każdego z nas dom czy mieszkanie to miejsce, w którym przechowujemy swój cały dorobek życia. Jeśli chcesz mieć pewność, że w razie niespodziewanego zdarzenia jak pożar, nie pozostaniesz z niczym to wykup odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Na rynku ubezpieczeniowym można znaleźć wiele różnych wariantów ubezpieczenia. Wybierając odpowiednią polisę mieszkaniową należy najpierw przeanalizować własne potrzeby i dopiero wtedy skonfrontować je z istniejącymi na rynku ofertami ubezpieczeniowymi.

Ubezpieczenie turystyczne

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje za granicę, koniecznie pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym! Dzięki temu w razie gdy będąc za granicą zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi, polisa uchroni Cię ono przed wysokimi kosztami leczenia. Warto być przezornym!

Ubezpieczenie przyczepki

Jeśli posiadasz zarejestrowaną przyczepkę to pamiętaj, że musisz ją również ubezpieczyć. Jest to twój prawny obowiązek. Ceny składek za OC nie są jednak wysokie. Ich ceny zależą od masy przyczepki, maksymalnej ładowności ale również danych właściciela.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości