Tanie OC - Ruda Śląska

To, że wykupując OC dla pojazdów mechanicznych warto kierować się przede wszystkim ceną wie większość posiadaczy samochodów. Towarzystwa starają się jednak wzbogacić swoją ofertę dodając dodatkowe bezpłatne ubezpieczenia jak np. NNW. Warto również rozważyć takie opcje zakupu.

Ruda Śląska - ubezpieczenie samochodu

Rynek ubezpieczeń oferuje wiele różnych ofert ubezpieczenia samochodu. Towarzystwa Ubezpieczeniowe chcąc zachęcić do siebie klientów rozszerzają swoje oferty o kolejne warianty. Dobry multiagent pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Zarówno motocykl jak i każdy pojazd mechaniczny zarejestrowany w Polsce objęty jest obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej (popularna polisa OC). Brak takiego ubezpieczenia może skutkować wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Autocasco to dobrowolne ubezpieczenie chroniące Cię przed stratami z powodu kradzieży, uszkodzenia samochodu podczas wypadku spowodowanego z Twojej winy czy też zniszczenia auta przez zdarzenia od Ciebie niezależne – jak np. powódź.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to ubezpieczenie, które Polacy najczęściej wykupują jako dodatek do polis OC i AC. Jest ono przydatne gdyż ubezpieczenie to daje Ci spokój na drodze i w momencie, kiedy Twój samochód odmówi posłuszeństwa - pokryje koszty holowania.

Ubezpieczenie firmy

Prowadzisz małą lub średnią firmę? Zadbaj o ochronę jej majątku oraz zabezpiecz ciągłość działania wykupując ubezpieczenie firmy. Korzystając z usług multiagenta ubezpieczeniowego z Rudy Śląskiej, znajdziesz najlepszą ofertę dla Twojej firmy!

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeń wyróżniamy dwa typy ubezpieczeń komunikacyjnych: ubezpieczenia obowiązkowe (jest jedno – popularna polisa OC) i dobrowolne. Te pierwsze zabezpieczają interesy innych użytkowników dróg, zaś te drugie Twoje własne.

Ubezpieczenia nieruchomości

Aby zatroszczyć się o własny dobytek, warto skorzystać z ubezpieczenia nieruchomości w Rudzie Śląskiej. Dzięki polisie, masz gwarancję, że Twój dom będzie odpowiednio chroniony a w razie nieprzyjemnego zdarzenia, otrzymasz stosowną rekompensatę.

Ubezpieczenia mieszkania

Wypadki często się zdarzają – uderzenie pioruna, podtopienia, zalanie mieszkania sąsiada, czy włamanie i kradzież. Niestety o to nie trudno i warto zapewnić sobie zabezpieczenie na wypadek takich sytuacji. Przydatne okaże się ubezpieczenie mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierając się na wakacje wraz z dobrym humorem warto zabrać ze sobą również polisę turystyczną. Ubezpieczenie turystyczne uchroni Ci przed pokrywaniem kosztów leczenia czy pobytu w szpitalu, w razie gdy podczas pobytu za granicą zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi.

Ubezpieczenie przyczepki

Zakup przyczepki jest konieczny gdy do przetransportowania mamy ponadwymiarowy ładunek. Pamiętaj jednak, że tego samego dnia, w którym zarejestrujesz przyczepkę musisz także wykupić obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości