Tanie OC - Rumia

Jednym z najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych jest polisa OC. Ma ona taki sam zakres ochrony i sumę ubezpieczenia ze względu na regulacje prawne. Warto porównać kilka ofert przed wybraniem tej jednej, gdyż dzięki temu możesz zaoszczędzić.

Rumia - ubezpieczenie samochodu

Obecnie mamy do dyspozycji wiele różnych typów ubezpieczenia. Poza najpopularniejszymi OC i AC jest również NNW czyli dobrowolne ubezpieczenie samochodu. Zapewnia ochronę w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych, każdy pojazd mechaniczny (w tym również motocykl) ma obowiązek posiadania ważnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Ceny składek za motocykl są jednak znacznie mniejsze niż samochodowe.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (w skrócie NNW) to ubezpieczenie komunikacyjne dobrowolne, które możesz zafundować sobie i swoim pasażerom. Polisa obejmuje ochroną życie oraz zdrowie kierowcy lub kierowcy i pasażerów.

Ubezpieczenie Assistance

Przy zakupie Assistance podobnie jak z każdym ubezpieczeniem dobrowolnym nie powinniśmy kierować się ceną. Przed zakupem tego ubezpieczenia, jeszcze zanim dasz się skusić na wiele obiecującą reklamę ubezpieczenia Assistance, sprawdź jakie są warunki polisy.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel przedsiębiorstwa powinien rozważyć zakup ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla firm. Ubezpieczenie to obejmuje szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą oraz posiadanym mieniem.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie OC nie jest jedynym ubezpieczeniem komunikacyjnym, które warto kupić. Assistance sprawi, że w przypadku awarii na drodze będzie miał Ci kto pospieszyć z pomocą a dzięki NNW dostaniesz pieniądze w przypadku uszczerbku na zdrowiu.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomości zaraz za samochodami są najczęściej chronionymi dobrami w ubezpieczeniach majątkowych. Wypadki zdarzają się niestety wszystkim i często je przewidzieć. Warto być przezornym i wykupić ubezpieczenie nieruchomości aby zapewnić sobie ochronę.

Ubezpieczenia mieszkania

W polisie mieszkaniowej możemy objąć ochroną zarówno mury, jak i mienie ruchome będące naszą własnością. Ubezpieczając stałe elementy chronimy wszystko to, co znajduje się wewnątrz pomieszczenia i jest na stałe przytwierdzone, m.in.: podłogi, panele, itp.

Ubezpieczenie turystyczne

Jeśli chcesz mieć pewność, że twój wyjazd za granicę, zamiast upragnionego spokoju, nie stał się koszmarem i nie zrujnował Cię finansowo – wykup polisę podróżniczą. Ubezpieczenie turystyczne zagwarantuje nam właśnie pełną ochronę i pomoc w razie potrzeby.

Ubezpieczenie przyczepki

Zakup ubezpieczenia przyczepki samochodowej nie jest zadaniem ani trudnym ani drogim. Warto jednak poświęcić mu trochę czasu gdyż w zależności od jej parametrów jak i samego towarzystwa cena będzie się różnić. Porównaj kilka ofert i wybierz najkorzystniejszą!

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości