Tanie OC - Rybnik

Polisa OC chroni sprawcę wypadku przed finansowymi skutkami wyrządzonych przez niego szkód. Parametry ubezpieczenia są w każdym Towarzystwie takie same dlatego warto porównywać oferty. Dzięki temu zaoszczędzimy i otrzymamy najtańsze OC!

Rybnik - ubezpieczenie samochodu

Na rynku ubezpieczeniowym jest obecnie szeroki wachlarz różnych ofert ubezpieczeniowych dla samochodu. Najpopularniejszym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, jednak ludzie coraz bardziej przekonują się do ubezpieczeń dobrowolnych jak na przykład autocasco.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy motocyklista musi ubezpieczyć swój pojazd w zakresie odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Nie jest to jednak jedyny typ ubezpieczenia motocykla dostępny na rynku. Ze względu na dużą szkodowość warto pomyśleć również o ubezpieczeniu typu casco.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

W ramach ubezpieczenia NNW zazwyczaj oferowane są usługi typu: zwrot kosztów leczenia czy zwrot kosztów sprzętu koniecznego do rehabilitacji. Zakres ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków jest jednak zróżnicowany w zależności od ubezpieczyciela.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance to ubezpieczenie komunikacyjne dobrowolne, które jest często dołączane w pakiecie z ubezpieczeniem OC i autocasco (AC). Podstawowe opcje dotyczą zazwyczaj jedynie holowania auta, które uległo wypadkowi.

Ubezpieczenie firmy

Właściciel firmy wykupując ubezpieczenie powinien wziąć specyficzne i indywidualne potrzeby swojego przedsiębiorstwa. Powinien określić zagrożenia których się obawia i które realnie mogą zaszkodzić jego firmie i dostosować ubezpieczenie do tych właśnie parametrów.

Ubezpieczenia komunikacyjne

W skład ubezpieczeń komunikacyjnych zaliczane są oprócz OC, różne inne dobrowolne ubezpieczenia jak autocasco (AC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) czy również Assistance. Warto wybrać ubezpieczenie, które zapewni Ci oczekiwaną ochronę!

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości to odpowiednie rozwiązanie dla osoby, która chce mieć pewność, że jej dom jest odpowiednio chroniony. Standardowa polisa obejmuje najczęściej takie sytuacje jak pożar, powódź, uderzenie pioruna, osunięcie się ziemi.

Ubezpieczenia mieszkania

O nieszczęśliwe zdarzenia niestety nie jest trudno. Zalania, zarówno te spowodowane opadami atmosferycznymi, jak i awarią instalacji wodnej zdarzają się najczęściej. Ubezpieczenie nie zapobiegnie tym zdarzeniom ale pomoże nam zrekompensować ewentualne straty.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając za granicę wykup ubezpieczenie turystyczne. Zakres ochrony powinieneś dostosować do charakteru wyjazdu i kraju, do którego się wybierasz. Nawet jeśli jedziesz w podróż z biura podróży, warto wykupić indywidualnie polisę podróżniczą.

Ubezpieczenie przyczepki

Koszt za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla przyczepki samochodowej zależy od wielu różnych czynników, ale przede wszystkim od dopuszczalnej ładowności przyczepy. Warto porównać kilka ofert OC i wybrać najtańszy wariant!

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości