Tanie OC - Rydułtowy

Ubezpieczeniem obowiązkowym dla każdego pojazdu mechanicznego jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jego zakres ochrony i suma ubezpieczenia są uregulowane ustawowo dlatego wybierz najtańsze OC w Rydułtowach.

Rydułtowy - ubezpieczenie samochodu

Większość kierowców samochodów doskonale zdają sobie sprawę, że podlegają oni obowiązkowi posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie samochodu dostępne na rynku. Warto rozważyć także zakup innych polis.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Posiadasz motocykl? Pamiętaj, że właściciele jednośladów mają prawny obowiązek wykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Brak ubezpieczenia motocykla może skutkować wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Kupując ubezpieczenie z zakresu autocasco (AC) warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów ubezpieczenia. Pamiętaj, że autocasco ma chronić Twój samochód w razie kradzieży czy wypadku. Wybierając konkretne ubezpieczenie autocasco sprawdź czy zapewnia Ci ono realną ochronę.

Ubezpieczenie Assistance

Wykupując pakiet rozszerzony Assistance będziesz mieć zagwarantowane holowanie w przypadku awarii, pokrycie kosztów noclegów wszystkich pasażerów lub auto zastępcze, a nawet dowiezienie paliwa, kiedy zapomnisz zatankować i samochód zatrzyma się na środku pola.

Ubezpieczenie firmy

Jako właściciel firmy powinieneś zatroszczyć się o własnych pracowników wykupując ubezpieczenie zdrowotne dla zatrudnionych w firmie osób. Najlepiej w ramach osobnych programów grupowych ubezpieczeń na życie, zdrowie i następstw nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Najważniejszym ubezpieczeniem komunikacyjnym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego zarejestrowanego w Polsce ma obowiązek zawarcia umowy obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenia nieruchomości

Jeśli decydujesz się na ubezpieczenie nieruchomości, weź od uwagę nie tylko mury ale obejmij ochroną również ruchomości. W przypadku domu są to wszelkie sprzęty, które stanowią osobne wyposażenie. Dzięki polisie mamy gwarancję, że w razie np. pożaru domu nie pozostaniemy z niczym.

Ubezpieczenia mieszkania

Ryzyka zalania czy pożaru nie pozbędziemy się nigdy, ale możemy skutecznie zminimalizować jego skutki dzięki polisie mieszkaniowej. Pozwoli ona uzyskać odszkodowanie aby odbudować dom, wyremontować mieszkanie czy odtworzyć utracone mienie.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne to ważny punkt każdego wyjazdu za granicę. W podstawowym zakresie powinno obejmować ubezpieczenia kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków. Do tego można jeszcze dorzucić dodatki takie jak ubezpieczenie bagażu podróżnego.

Ubezpieczenie przyczepki

Lekka przyczepa to praktyczne ułatwienie dla kierowcy, który do przetransportowania ma ponadwymiarowy ładunek. Jeśli zdecydujemy się na zakup przyczepki powinniśmy pamiętać o dodatkowych kosztach jakie czekają nas po rejestracji przyczepy – ubezpieczenie OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości