Tanie OC - Rypin

Ubezpieczenia OC to wciąż jeden z najpopularniejszych wśród Polaków typ ubezpieczenia. Jesteśmy świadomi zagrożenia i staramy się przed nim chronić. Często jednak popełniamy błąd wykupując pierwszą lepszą polisę, zamiast porównać oferty i zaoszczędzić.

Rypin - ubezpieczenie samochodu

Obecnie można się spotkać z tyloma różnymi wariantami ubezpieczenia samochodu, że ciężko jest samemu wszystko przeanalizować. Kupując polisę dla swojego samochodu warto skorzystać z pomocy specjalisty, który doradzi nam jaki wariant ubezpieczenia jest dla nas najkorzystniejszy.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Wykupienie ubezpieczenia typu casco dla motocykla nie jest prostym zadaniem. Towarzystwa niechętnie sprzedają tego typu polisy ze względu na dużą szkodowość. Warto skorzystać z pomocy multiagenta, który pomoże znaleźć w znalezieniu korzystnej oferty.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego zarejestrowanego na terenie Polski zobowiązany jest do zakupu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Obowiązek został nałożony przez ustawodawcę. Obligatoryjny charakter ma na celu zabezpieczenie innych użytkowników dróg.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to najczęściej wykupowane ubezpieczenie jako dodatek do komunikacyjnych polis odpowiedzialności cywilnej (OC) i autocasco (AC). Nie świadczy to jednak to tym, że umowa musi być zawarta w tym samym towarzystwie. Assistance może być także dodatkiem np. do konta bankowego.

Ubezpieczenie firmy

Jednym z ubezpieczeń którymi powinien się zainteresować każdy przedsiębiorca jest ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży. Jest to główny składnik praktycznie wszystkich pakietów ubezpieczeń kierowanych do firm.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne, OC to dopiero początek. Do tego ubezpieczenia możesz dokupić przeróżne ubezpieczenia dobrowolne, jak np. AC, NNW czy Assistance. Kupujemy je dla siebie, warto więc sprawdzić ich zakres i dostosować je do swoich potrzeb.

Ubezpieczenia nieruchomości

Podstawowym ryzykiem, od którego ubezpiecza się domy, jest pożar. Niestety w sytuacji gdy w naszym domu pojawi się ogień, istnieje duże ryzyko że niewiele rzeczy uda się uratować. Dzięki ubezpieczeniu nieruchomości mamy pewność, że jesteśmy zabezpieczeni.

Ubezpieczenia mieszkania

W życiu zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu jak na przykład powódź, która może zniszczyć wyposażenie czy sąsiad, który może nas zalać w ciągu zaledwie kilku minut. Od tego, na co nie mamy wpływu, chroni nas właśnie polisa na mieszkanie.

Ubezpieczenie turystyczne

Nawet jeśli wyjeżdżasz na wakacje z biurem podróży, powinieneś wykupić ubezpieczenie turystyczne. Biura podróży ubezpieczają swoich klientów w polisach grupowych. Nie zawsze jednak ich zakres i suma są wystarczające więc warto zastanowić się, czy je rozszerzyć.

Ubezpieczenie przyczepki

Na wartość składki OC dla przyczepki ma wpływ wiele różnych czynników jak masa, maksymalna ładowność ale również wiek przyczepy oraz dane kierowcy i posiadane zniżki. Każdy z tych parametrów ma istotny wpływ na końcową wartość składki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości