Tanie OC - Rzeszów

Jednym z podstawowych ubezpieczeń samochodu jest obowiązkowe ubezpieczenie OC. Jego zakres reguluje Ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK. Dlatego warto szukać co roku najtańszej oferty, gdyż te ubezpieczenia różnią się tylko ceną.

Rzeszów - ubezpieczenie samochodu

W Polsce wciąż jest bardzo wielu kierowców niezdających sobie sprawy z tego, że brak podstawowego ubezpieczenia OC wiąże się z wysokimi karami. Pamiętaj, że polisa to przede wszystkim ochrona dla Ciebie i w razie gdy staniesz się sprawcą wypadku, ubezpieczyciel pokryje koszty szkód.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Czy wiesz, że wykupienie ubezpieczenia motocykla jest obowiązkowe? Zanim wyruszysz w drogę musisz zaopatrzyć się w ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Składki OC na motocykl są znacznie tańsze niż samochodowe. Znajdź najtańszą ofertę!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie typu casco (AC) ma na celu zrekompensowanie kosztów naprawy pojazdu w przypadku jego uszkodzenia częściowego lub całkowitego. Aby znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę, skorzystaj z pomocy multiagenta.

Ubezpieczenie Assistance

Poruszając się po polskich drogach możesz znaleźć się w wielu niezbyt przyjemnych sytuacjach, w których przydatne może się okazać ubezpieczenie Assistance. Usługi Assistance przysługują, w zależności od tego, jak szeroki pakiet wykupisz, w razie awarii pojazdu lub kolizji.

Ubezpieczenie firmy

Wykupując ubezpieczenie firmy, właściciel powinien uwzględnić wszystkie niebezpieczeństwa, które mogą doprowadzić do strat i przestojów w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Na tej podstawie określi on, jaki zakres ochrony powinien wykupić aby cieszyć się pełną ochroną.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Właśnie zakupiłeś nowe auto i nie wiesz, jakie ubezpieczenie powinieneś zawrzeć? Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów ubezpieczeń: OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej), AC (Autocasco) , NNW czy też Assistance. Warto rozważyć zakup każdego z tych ubezpieczeń.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości to doskonały wybór dla osób które chcą mieć pewność, że w razie zdarzenia losowego (w wyniku którego dom zostanie uszkodzony) nie pozostaną z niczym. To gwarancja stabilności finansowej w nieprzewidzianych sytuacjach.

Ubezpieczenia mieszkania

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, ile ryzykujemy, nie mając ubezpieczonego mieszkania. Oszczędność kilkuset złotych rocznie na polisie jest złudna – w jednej chwili możemy stracić wszytko. Warto wykupić ubezpieczenie mieszkania w Rzeszowie i mieć zapewnioną ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc za granicę, koniecznie wykup ubezpieczenie turystyczne – nawet jeśli to tylko wyjazd służbowy. Pakiet ubezpieczeń podróżnych powinien zawierać ubezpieczenie kosztów leczenia (KL), NNW, OC w życiu prywatnym oraz Assistance podróżne.

Ubezpieczenie przyczepki

Kupiłeś przyczepkę? Pamiętaj, że oprócz jej zarejestrowania, w tym samym dniu co rejestracja musisz także wykupić obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wysokość składki OC zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości