Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Jakie są rodzaje Assistance?

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Ubezpieczenie Assistance większości osób kojarzy się z polisami komunikacyjnymi. Okazuje się, że taka ochrona dostępna jest również w innych produktach ubezpieczeniowych. Assistance to pomoc w różnych nieprzewidzianych sytuacjach. Sprawdź z jakich pakietów możesz skorzystać.

Myślisz Assistance, mówisz OC

Z pakietem Assistance najczęściej można mieć do czynienia w ramach polisy OC. Dzięki temu kierowca może liczyć na profesjonalną pomoc w razie np. niespodziewanej awarii. Oczywiście pakiet ochrony może się różnić w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Warto skorzystać z polisy, która zapewnia m.in. holowanie, auto zastępcze i pomoc informacyjną.

Assistance może przydać się w domu

Pęknięty wężyk w pralce, zepsuty zamek lub awaria elektryki. To tylko niektóre przykłady, które często wymagają pomocy fachowca. W ramach domowego Assistance będziesz mógł wezwać „złotą rączkę”, która pomoże w wielu nieprzewidzianych awariach w domu lub mieszkaniu. Posiadając ubezpieczenie domu lub mieszkania z rozszerzeniem Assistance możesz liczyć na pomoc fachowca w wielu sytuacjach. W zależności od pakietu możesz otrzymać zwrot kosztów hotelu, wynajmu mieszkania zastępczego. Przed kupnem polisy sprawdź dokładnie zakres ochrony i sumę ubezpieczenie.

Pomoc w podróży

Wakacyjne wyjazdy to czas relaksu i dobrej zabawy. Czy wiesz, że ubezpieczenie Assistance jest oferowane w ramach polisy turystycznej. Dzięki temu możesz liczyć na pomoc w razie wypadku za granicą. Pomoc zapewnia Ci zwrot kosztów leczenia, wizyt lekarskich, hospitalizacji, transportu medycznego. Oprócz tego możesz liczyć na pomoc informacyjną i prawną w różnych trudnych sytuacjach.

Assistance medyczny

Niektóre nieprzewidziany sytuacje sprawiają, że musisz szybko skorzystać z profesjonalnej pomocy medycznej. Assistance medyczny jest dostępny często w ramach ubezpieczenia domu lub mieszkania. Zapewniona jest Ci pomoc pielęgniarski, dostawa leków i badania diagnostyczne.

Assistance dla Firm

Prowadzenie własnej firmy to nie jest łatwy kawałek chleba. Niektóre niespodziewane zdarzenia mogą skutecznie zahamować działanie całego przedsiębiorstwa. Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują różne produkty ochrony dedykowane firmom. Oczywiście w zależności od zakresu ochrony pakiet może się różnić. Posiadając Assistance dla firm, właściciele mogą liczyć na profesjonalną pomoc np. hydraulika, ślusarza, transport mienia, sprzątanie po szkodzie, pomoc medyczna i informacyjną.

Na rynku dostępnych jest wiele pakietów ochrony praktycznie z każdej dziedziny życie. Dobierz odpowiednią ochronę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Eksperci SzybkiePolisy.pl pomogą znaleźć najlepsze ubezpieczenie na rynku. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na www.szybkiepolisy.pl.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę