Tanie OC - Sanok

Zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, każdy posiadacz pojazdu mechanicznego zarejestrowanego na terenie Polski musi posiadać ubezpieczenie OC. Jest ono wszędzie takie same, więc porównaj oferty i wybierz najtańsze!

Sanok - ubezpieczenie samochodu

Rynek ubezpieczeń oferuje szeroki wachlarz dostępnych ubezpieczeń. Jeśli chodzi o polisy dla samochodu, oprócz obowiązkowego OC, są również ubezpieczenia dobrowolne jak autocasco, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków czy też Assistance. Warto rozważyć zakup dodatkowych ubezpieczeń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każda osoba posiadająca jednoślad zarejestrowany w Polsce ma obowiązek wykupić również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Podobnie jak w przypadku samochodowego, cena składki OC jest jedynym czynnikiem decyzyjnym, który warto wziąć pod uwagę.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Rynek ubezpieczeniowy zawiera wiele różnych ofert. Oprócz obowiązkowego OC, często pojawiają się oferty zawierające również w pakiecie AC. Pamiętaj, że OC ma na celu ochronę interesów innych uczestników ruchu, zaś AC dba wyłącznie o Twoje interesy.

Ubezpieczenie Assistance

Gdy auto uczestniczy w kolizji i konieczne okazuje się np. zamówienie lawety, bo pojazd jest na tyle uszkodzony że dalej nigdzie nie pojedzie przydatne jest właśnie ubezpieczenie Assistance. Mając te ubezpieczenie wystarczy jeden telefon do zakładu ubezpieczeń i problem z głowy.

Ubezpieczenie firmy

Każda osoba posiadająca własną działalność gospodarczą w Sanoku powinna zabrać o odpowiednią ochronę swojego interesu wykupując ubezpieczenie firmy. Z nieprzyjemnymi zdarzeniami spotykamy się często i warto być na nie przygotowanym.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednym z najpopularniejszych typów ubezpieczenia wśród Polaków są ubezpieczenia komunikacyjne. Oprócz obowiązkowego OC, warto zastanowić się nad zakupem również innych dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych dla Twojego pojazdu.

Ubezpieczenia nieruchomości

Najważniejszym krokiem w zapewnieniu ochrony nieruchomości jest zdanie sobie sprawy z szeregu potencjalnych zagrożeń, jakie mogą powstać w naszym domu czy mieszkaniu. Na tej podstawie uda nam się zakupić polisę, dostosowaną do naszych potrzeb.

Ubezpieczenia mieszkania

Zastanawiałeś się kiedyś co byś zrobił gdybyś pewnego dnia wrócił do swojego mieszkania i zastał je całe zalane? Na wszelki wypadek, wykup ubezpieczenie mieszkania. Dzięki niemu masz pewność, że w razie wystąpienia takiego zdarzenia nie pozostaniesz z niczym.

Ubezpieczenie turystyczne

Podstawą każdego ubezpieczenia turystycznego są koszty leczenia. Dzięki temu, jeśli podczas podróży ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi lub nagłemu zachorowaniu, które będą wymagały specjalistycznej opieki lekarskiej lub pobytu w szpitalu – uzyskasz odpowiednią pomoc.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka podobnie jak samochód z którym jest powiązana podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Na rynku ubezpieczeniowym znajdą się również Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferujące także AC przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości