Tanie OC - Siedlce

Podczas zakupu obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego OC czynnikiem decyzyjnym jest wyłącznie cena. Sprawdź oferty co najmniej kilku zakładów, aby nie decydować się na „pierwszą lepszą” ofertę, bo ona nie zawsze będzie najtańsza.

Siedlce - ubezpieczenie samochodu

Tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak jedno „ubezpieczenie samochodu”. Ubezpieczeń komunikacyjnych ukierunkowanych dla właścicieli samochodu jest kilka, a każde zapewnia inny zakres ochrony – w zależności od potrzeb klienta.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Utarło się przekonanie, że ubezpieczyciele nie lubią motocyklistów ze względu na dużą szkodowość. Część firm stara się zniechęcić do siebie kierowców jednośladów proponując absurdalnie wysokie ceny. Dobry agent ubezpieczeniowy pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie NNW to dobrowolne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Gwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadku poniesionych uszczerbków na zdrowiu, a nawet śmierci poszczególnych uczestników wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

Na rynku ubezpieczeniowe oferty Assistance są różnorodne. To właśnie klient ma możliwość wyboru, jaki wariant Assistance chce wykupić. Decyduje również o terytorium działania ubezpieczenia, limicie kilometrów holowania i innych parametrach.

Ubezpieczenie firmy

Jako właściciel przedsiębiorstwa w Siedlcach, powinieneś rozważyć zakup odpowiedniego ubezpieczenia. Ubezpieczenie firmy może uchronić Cię przed różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami jak chociażby pożar czy zalanie siedziby firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeniowym funkcjonuje obecnie bardzo wiele różnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Tylko jedno z nich jest obowiązkowe – odpowiedzialności cywilnej, a pozostałe dobrowolne. Wśród nich znajduje się na przykład AC, NNW czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Właśnie skończyłeś urządzać swój dom i chcesz mieć pewność, że pieniądze włożone w remont nie okażą się stracone? Ubezpieczenie nieruchomości to najlepsza opcja dla Ciebie! Dzięki temu w razie nieprzyjemnych zdarzeń będziesz mógł liczyć na rekompensatę za szkody.

Ubezpieczenia mieszkania

Obawiasz się, że sąsiad z góry zaleje Ci mieszkanie, Twoje kosztowności zostaną zniszczone a ty pozostaniesz z niczym? Wykupując odpowiednio dobrane ubezpieczenie mieszkania w Siedlcach uzyskasz gwarancję stabilności finansowej w nieprzewidzianych sytuacjach.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne warto zakupić zarówno na pełne przygód wakacje w tropikach jak i wyjazd służbowy. Możliwość korzystania z opieki medycznej w państwowych i prywatnych placówkach na całym świecie jest jedną z najważniejszych zalet ochrony.

Ubezpieczenie przyczepki

Na rynku ubezpieczeniowym dostępnych jest wiele różnych ubezpieczeń a wśród nich obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla przyczepki. Należy je zawrzeć w dniu zarejestrowania przyczepki. Porównuj składki aby znaleźć najtańszą ofertę!

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości