Tanie OC - Słubice

Nie warto szukać samemu taniego OC w Słubicach. Najlepszym rozwiązaniem na znalezienie najkorzystniejszej oferty na rynku jest skorzystanie z pomocy agenta bądź z internetowej porównywarki ubezpieczeniowej. Dzięki tym rozwiązaniom będziemy mieli pewność, że nie przepłacamy.

Słubice - ubezpieczenie samochodu

Posiadając samochód musimy zdawać sobie sprawę z tego, że aby móc poruszać się swobodnie po drogach musimy posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu w Słubicach. Chroni ono bowiem sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych, które musiałby ponieść na rzecz poszkodowanych.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenie OC motocykla w Słubicach daje wiele korzyści. Przede wszystkim chroni sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych. Dzięki niemu to Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaca odszkodowanie osobom poszkodowanym, a nie my z własnej kieszeni.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC w Słubicach możemy zakupić również dobrowolne ubezpieczenie AC. Gwarantuje nam ono naprawę naszego pojazdu, kiedy zostanie uszkodzony na skutek wypadku. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w NNW, które nie kosztuje zbyt wiele.

Ubezpieczenie Assistance

Podstawowe ubezpieczenie Assistance w Słubicach zawiera holowanie na określoną liczbę kilometrów oraz zapewnienie samochodu zastępczego na określony czas. Dodatkowo, możemy zakupić taką polisę, która działa nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Ubezpieczenie firmy

Decydując się na założenie firmy, pierwszą rzeczą o której powinniśmy pomyśleć jest ubezpieczenie firmy w Słubicach. Dzięki niemu nie będziemy musieli się martwić, kiedy przydarzyłaby się sytuacja, która uniemożliwiłaby dalszą pracę.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Posiadanie pojazdu mechanicznego wiąże się ściśle z ubezpieczeniami komunikacyjnymi w Słubicach. Przede wszystkim każdy kierowca musi posiadać ważne ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Dodatkowo może zakupić dobrowolne AC, Assistance czy NNW.

Ubezpieczenia nieruchomości

Bywa tak, że na skutek pożaru możemy stracić cały swój dobytek. Wystarczy niedogaszony papieros czy nieodłączone żelazko z kontaktu. Usuwanie skutków pożaru nie należą do najmniejszych, dlatego warto zabezpieczyć się na wypadek takich sytuacji i wykupić ubezpieczenie nieruchomości w Słubicach.

Ubezpieczenia mieszkania

Zakup ubezpieczenia mieszkania w Słubicach nie należy do najprostszych, zwłaszcza, że każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe proponuje przeróżne oferty. Dlatego warto skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasza polisa zapewnia nam kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne

Pomimo tego, że ubezpieczenie turystyczne w Słubicach jest dobrowolne, powinniśmy w nie zainwestować na każdy wyjazd za granicę. Dzięki temu, w razie koniecznej wizyty u lekarza nie będziemy musieli ponosić kosztów za leczenie.

Ubezpieczenie przyczepki

Ubezpieczenie przyczepki w Słubicach jest obowiązkowe, a dokładniej polisa OC. Wysokość składki zależy od wielu parametrów, ale przede wszystkim od masy i maksymalnej ładowności przyczepki. Zazwyczaj jednak cena za OC przyczepki nie przekracza 50 zł.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości