Tanie OC - Słupsk

Dzięki temu, że zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne obowiązkowego OC są w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym takie same, przy jego wyborze możemy kierować się tylko ceną. Aby znaleźć tanie OC w Słupsku najlepiej skorzystać z internetowych porównywarek ubezpieczeniowych.

Słupsk - ubezpieczenie samochodu

Posiadanie samochodu wiąże się z wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest posiadanie ważnego ubezpieczenia samochodu w Słupsku. Dzięki niemu w razie, kiedy spowodujemy wypadek nie musimy się martwić o odszkodowanie dla osób poszkodowanych.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Decydując się na zakup motocykla należy pamiętać o obowiązkach, jakie obowiązują właściciela pojazdów. Przede wszystkim musi wykupić ubezpieczenie motocykla w Słupsku. Za jego brak UFG nakłada wysokie kary, które przekraczają średnią cenę za OC.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC w Słupsku możemy także zakupić dobrowolne NNW. Dzięki niemu otrzymamy zwrot kosztów leczenia oraz odszkodowanie w razie uszkodzenia ciała. Dodatkowo możemy wyposażyć się w AC.

Ubezpieczenie Assistance

Jednym z dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych jest ubezpieczenie Assistance w Słupsku. Podstawowa polisa zapewnia pomoc w razie, kiedy nasz samochód ulegnie wypadkowi, awarii czy zostanie skradziony. Możemy liczyć na samochód zastępczy oraz holowanie.

Ubezpieczenie firmy

Istnieją branże zawodowe, które ze względu na charakter wykonywanej pracy muszą posiadać ubezpieczenie firmy w Słupsku. Nawet jeśli nie spoczywa na nas obowiązek zakupu takiej polisy, warto w nią zainwestować, bo daje naprawdę wiele korzyści.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne w Słupsku są jednym z najbardziej popularnych rodzajów polis na rynku. Swoją sławę zawdzięczają nie tylko ciągle rosnącej liczbie pojazdów, ale przede wszystkim obowiązkowemu ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych, które musi posiadać każdy kierowca.

Ubezpieczenia nieruchomości

Coraz więcej słyszy się o panujących anomaliach pogodowych w Polsce. Ich skutki są dosyć poważne i dotyczą one również naszych nieruchomości. Dlatego warto zabezpieczyć się na wypadek takich sytuacji i najlepiej zakupić ubezpieczenie nieruchomości w Słupsku.

Ubezpieczenia mieszkania

Zakup ubezpieczenia mieszkania w Słupsku nie należy do najdroższych wydatków. Jego cena zależy przede wszystkim od lokalizacji naszego lokalu. W przypadku, gdy mieszkamy na parterze jesteśmy bardziej narażeni na włamanie czy inne akty wandalizmu.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjazd na wakacje za granicę nie zawsze jest udany. Bywa bowiem tak, że na skutek zmiany klimatu czy innego czynnika musi skorzystać z pomocy lekarza. Aby nie płacić za wizytę i koszty leczenia najlepiej zakupić ubezpieczenie turystyczne w Słupsku.

Ubezpieczenie przyczepki

Na każdym właścicielu przyczepki ciąży obowiązek zakupu ubezpieczenia przyczepy w Słupsku. Bez niego nie możemy poruszać się z przyczepką po drogach. Należy o tym pamiętać, bo za jej brak naliczane są dosyć wysokie kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości