Tanie OC - Sokółka

Szukając tanich ofert ubezpieczenia OC nasi agenci wyliczą dla Ciebie wszystkie oferty z każdego z Towarzystw Ubezpieczeniowych. Następnie oferty te zostaną Ci przedstawione tak, abyś mógł bez problemu wybrać najlepszą dla siebie.

Sokółka - ubezpieczenie samochodu

Wybierając ubezpieczenie dla samochodu należy się kierować indywidualnymi preferencjami, ponieważ każdy z nasz może wymagać innej ochrony. Dlatego też jeśli masz problem w wyborze polisy, możesz poprosić naszego agenta o pomoc.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenia dla motocykli nie różnią się od ubezpieczeń samochodowych. Dlatego też możemy spodziewać się wyższych składek jeśli ubezpieczamy motor z większą pojemnością silnika itp. Ponadto możemy również liczyć na zniżki za bezszkodową jazdę.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenia te najczęściej spotykane są w pakietach, które mają na celu lekkie zaniżenie ceny. Jednak jeśli chcesz wykupić je osobno nie będzie to problemem. Jeśli natomiast nie wiesz za co one odpowiadają to zawsze możesz zapytać naszego agenta.

Ubezpieczenie Assistance

Najważniejszym aspektem ubezpieczenia Assistance jest zakres holowania jakie oferuje. Dlatego pomagamy naszym klientom w odnalezieniu ofert, które spełniają jego oczekiwania. Bo przecież każdy z nas przebywa różne dystanse swoim pojazdem.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenia dla firm to trudna działka. A to dlatego, że muszą one być perfekcyjnie dopasowane, aby zapewniać bezpieczeństwo danej firmie. Nasi agenci mogą Ci pomóc w jego dopasowaniu, ale i również odnalezieniu dobrej oferty.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Przy wyliczaniu składek ubezpieczeń komunikacyjnych najważniejsze są parametry pojazdu. Wszystkie je znajdziemy w naszym dowodzie rejestracyjnym. Wpływ może mieć również nasza historia szkodowości oraz kilka innych czynników.

Ubezpieczenia nieruchomości

Wybór ubezpieczenia dla nieruchomości wymaga przyjrzenia się wielu aspektom związanym z samym budynkiem ale nie tylko. Konieczne jest również określenie zakresu zagrożeń przed którymi chcemy się chronić daną polisą.

Ubezpieczenia mieszkania

Polisy mieszkaniowe wymagają od nas określenia zakresu oraz sumy ubezpieczeniowej. Aby to zrobić konieczne będzie wycenienie naszego mieszkania oraz jego wyposażenia oraz określenie zagrożeń przed którymi chcemy się chronić.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne mają zapewnić nam bezpieczeństwo podczas naszego wyjazdu. Dlatego też muszą one być wystawione na podstawie miejsca docelowego naszego wyjazdu, ale i wszystkich aktywności jakie są przewidywane.

Ubezpieczenie przyczepki

Chcąc włączyć swoją przyczepkę do ruchu musisz ją zarejestrować oraz ubezpieczyć. Ubezpieczenie to będzie wyliczone głównie na podstawie masy i maksymalnego udźwigu tej przyczepki. Możesz tutaj liczyć również na swoje zniżki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości