Tanie OC - Sokołów Podlaski

Podczas poszukiwań taniego OC w Sokołowie Podlaskim nie musimy korzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego. Najlepszą ofertę możemy znaleźć sobie sami, korzystając z internetowej porównywarki ubezpieczeniowej, która porówna oferty OC w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym.

Sokołów Podlaski - ubezpieczenie samochodu

Na drogach jeździ mnóstwo samochodów, dlatego nie jest ciężko o wypadek drogowy. Polskie władze zdecydowały się na wprowadzenie obowiązkowego ubezpieczenia samochodu w Sokołowie Podlaskim. Dzięki niemu sprawcy wypadku nie muszą martwić się o konsekwencje finansowe.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC motocykla istnieją również inne polisy umożliwiające ubezpieczenie naszej maszyny. Jedną z nich jest dobrowolne ubezpieczenie od skutków wypadków czy kradzieży tzw. casco. Jednak niewiele motocyklistów decyduje się na zakup takiej polisy.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Posiadając pojazd mechaniczny pamiętajmy, że musimy zakupić obowiązkowe ubezpieczenie OC w Sokołowie Podlaskim. Poza nim dodatkowo możemy wyposażyć się w dobrowolne AC czy NNW, które zapewnią dodatkową ochronę naszemu pojazdowi.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance w Sokołowie Podlaskim jest polisą dobrowolną. Oznacza to, że w zależności od tego, jaki wariant ubezpieczenia wybierzemy, taką będziemy mieli ochronę. Assistance może działać nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju.

Ubezpieczenie firmy

Będąc właścicielami przedsiębiorstwa powinniśmy zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw, które zagrażają naszej firmie. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie się na wypadek ich wystąpienia jest zakup ubezpieczenia firmy w Sokołowie Podlaskim.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Nie można się poruszać po drogach publicznych bez ważnego ubezpieczenia komunikacyjnego w Sokołowie Podlaskim. Mowa tutaj o obowiązkowym ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych. Dodatkowo warto zakupić dobrowolne AC, Assistance czy NNW.

Ubezpieczenia nieruchomości

Wyobrażasz sobie, że straciłeś cały swój dobytek w pożarze? Z pewnością koszty odbudowy nie będą należeć do najmniejszych. Dlatego warto się zabezpieczyć na wypadek takich sytuacji i zakupić ubezpieczenie nieruchomości w Sokołowie Podlaskim.

Ubezpieczenia mieszkania

Kiedy mieszkamy w bloku o zalanie sąsiada nie jest trudno. Wystarczy, że pęknie nam rura, a koszty naprawy i odszkodowania sąsiadowi będą przekraczać kilkaset złotych. Dobrym zabezpieczeniem na takie sytuacje jest zakup ubezpieczenia mieszkania w Sokołowie Podlaskim.

Ubezpieczenie turystyczne

Zamierzasz spędzać czas aktywnie podczas wakacji za granicą? Sprawdź czy twoje ubezpieczenie turystyczne w Sokołowie Podlaskim zawiera rozszerzenie o sporty o podwyższonym ryzyku. Informację tą znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka często ratuje nas w ciężkich sytuacjach, np. kiedy trzeba przewieźć rzeczy podczas przeprowadzki. Należy jednak pamiętać o jej ubezpieczeniu, które nie należy do najdroższych wydatków. Każdy właściciel zarejestrowanej przyczepki musi posiadać ważne ubezpieczenie OC w Sokołowie Podlaskim.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości