Tanie OC - Sosnowiec

Wyszukiwanie tanich ubezpieczeń nie jest skomplikowanym zadaniem. Wymaga to jednak sporych nakładów czasu. Dlatego też jeśli nie możemy sobie na to pozwolić, warto jest skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego, który zrobi to za nas.

Sosnowiec - ubezpieczenie samochodu

Istnieje wiele różnych samochodów. Każdy z nich należy ubezpieczyć. Jednak składki dla nich będą się znacznie różniły. Wynika to głównie z różnic w pojemnościach silników, ale i nie tylko!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy motocykl musi posiadać ważne ubezpieczenie OC komunikacyjne, aby był dopuszczony do ruchu drogowego. Poza tym ubezpieczeniem są jeszcze inne, które mogą znacznie zwiększyć nasze bezpieczeństwo na drodze.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Jak wiadomo ubezpieczenie OC zapewni nam całkiem inną ochronę niż AC, czy NNW. Jednak one razem mogą zapewnić nam bezpieczeństwo na całkiem wysokim poziomie. Możemy je więc kupić w pakiecie, lub każde z osobna.

Ubezpieczenie Assistance

Holowanie jest najczęściej kojarzone właśnie z ubezpieczeniem Assistance. Nie jest to jednak jedyna funkcjonalność tego ubezpieczenia. Może ono na przykład pokryć koszty wynajęcia auta zastępczego na czas naprawy naszego.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenia dla firm są bardzo poważnymi i ważnymi zagadnieniami. Mają one bowiem duże znacznie zarówno dla firmy jak i jej właściciela. Dlatego też polecamy skorzystać z rady eksperta w tej dziedzinie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Komunikacyjne ubezpieczenia są bardzo popularne. Zwłaszcza, że komunikacyjne OC jest wymagane dla każdego samochodu. Dlatego też dobrze jest znać sposoby odnajdywania takich ubezpieczeń. Jednym z nich jest skorzystanie z usług naszego agenta.

Ubezpieczenia nieruchomości

W przypadku nieruchomości musimy się zastanowić co tak naprawdę chcemy osiągnąć tym ubezpieczeniem. Na podstawie tego będziemy mogli wybrać ofertę, która spełni nasze oczekiwania.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania musi zapewnić nam pełnię bezpieczeństwa, ponieważ jest to najważniejsze dla nas miejsce. A więc musimy dokładnie przemyśleć wybór parametrów odpowiedzialnych za świadczoną ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne

Jeśli chodzi o polisy turystyczne oferowane przez biura turystyczne to możemy spodziewać się, że nie zapewnią nam one zbyt dużej ochrony. Wynika to głównie z celowego zaniżania parametrów takich polis w celu obniżenia kosztów zawarcia.

Ubezpieczenie przyczepki

Ubezpieczając przyczepkę powinniśmy zdawać sobie sprawę, że koszt tego ubezpieczenia będzie głównie związany z masą danej przyczepki oraz jej maksymalnym udźwigiem. Możemy też liczyć na przysługujące nam zniżki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości