Tanie OC - Śrem

Na wysokość składki za obowiązkowe ubezpieczenie OC wpływa wiele czynników. Przede wszystkim wiek kierowcy, pojemność pojazdu oraz posiadane zniżki. Jeśli jednak chcemy znaleźć tanie OC w Śremie, powinniśmy skorzystać z internetowej porównywarki ubezpieczeniowej bądź pomocy agenta.

Śrem - ubezpieczenie samochodu

Posiadanie samochodu wiąże się ściśle z zakupem obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych. Za jego brak niestety naliczane są wysokie kary przez UFG. Poza obowiązkowym OC możemy także zapewnić dodatkową ochronę naszemu samochodowi, np. kupując dobrowolne AC czy NNW.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Pomimo tego, że motocyklem poruszamy się tylko w sezonie letnim, musimy posiadać ważne ubezpieczenie motocykla w Śremie przez cały rok. Chodzi dokładnie o obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych, które chroni sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych chroni kierowcę od konsekwencji finansowych, gdy jest sprawcą wypadku. Dobrowolne AC gwarantuje naprawę naszego pojazdu oraz inne usługi zależne od wariantu polisy. Natomiast dzięki NNW dostaniemy odszkodowanie w razie uszkodzenia ciała w wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance w Śremie jest polisą dobrowolną. Dlatego zakres ochrony zależy od wariantu jaki wybraliśmy. W podstawowym pakiecie jest holowanie na określoną odległość oraz przyznanie samochodu zastępczego na kilka dni w razie awarii, wypadku czy kradzieży.

Ubezpieczenie firmy

Wiele przedsiębiorców ubezpieczenie firmy w Śremie uważa za zbędny wydatek. Jednak w wielu sytuacjach polisa ta okazuje się przydatna i ratuje przedsiębiorstwo od bankructwa. Istnieją również takie branże ubezpieczeniowe, które muszą posiadać ubezpieczenie, aby prowadzić działalność.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednymi z najbardziej popularnych ubezpieczeń na rynku są ubezpieczenia komunikacyjne w Śremie. Swoją popularność zawdzięczają nie tylko ciągle rosnącej liczbie pojazdów, ale także dzięki obowiązkowemu OC pojazdów mechanicznych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Naszej nieruchomości zagraża wiele niebezpieczeństw. Jeśli mieszkamy na terenie zalewowym, bardzo łatwo o podtopienia. Aby nie martwić się skutkami takich zdarzeń, warto zakupić ubezpieczenie nieruchomości w Śremie, dzięki któremu dostaniemy odpowiedniej wysokości odszkodowanie.

Ubezpieczenia mieszkania

Miejscem, w którym spędzamy większość swojego czasu jest mieszkanie. To tutaj odpoczywamy i czujemy się bezpiecznie. Jednak co by było, gdyby na skutek pożaru stracilibyśmy cały swój dobytek? Dzięki ubezpieczeniu mieszkania w Śremie dostalibyśmy odszkodowanie, które pozwoliłoby na pokrycie strat.

Ubezpieczenie turystyczne

Uszkodził Ci się bagaż podczas podróży na wakacje? A może konieczna była wizyta u lekarza za granicą? W takich sytuacjach przydatne okazuje się ubezpieczenie turystyczne w Śremie, które zagwarantuje nam pokrycie kosztów leczenia czy odszkodowanie w razie uszkodzenia bagażu.

Ubezpieczenie przyczepki

W niektórych sytuacjach posiadanie przyczepki jest niewątpliwą zaletą, np. podczas przeprowadzki. Musimy jednak pamiętać o ubezpieczeniu przyczepki w Śremie. Podobnie jak w przypadku samochodu, przyczepka także musimy posiadać ważne ubezpieczenie OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości