Tanie OC - Środa Wielkopolska

W przypadku OC cena może być kryterium wiodącym, które będzie decydować o wyborze oferty. Różnice mogą sięgać nawet kilkuset złotych dla tego samego samochodu i właściciela. Dlatego warto sprawdzić co najmniej kilka opcji zanim zdecydujesz się na tą jedną.

Środa Wielkopolska - ubezpieczenie samochodu

Wciąż zbyt wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że brak podstawowego ubezpieczenia OC wiąże się z wysokimi karami. Pamiętaj, że polisa to przede wszystkim ochrona dla Ciebie i w razie gdy staniesz się sprawcą wypadku, to ubezpieczyciel pokryje koszty szkód a nie ty.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykl podobnie jak każdy pojazd mechaniczny zarejestrowany w Polsce objęty jest obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej (popularna polisa OC). Brak takiego ubezpieczenia może skutkować wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych poruszających się po drogach publicznych nałożony przez ustawodawcę obowiązek ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC). Wiąże się ono z zabezpieczeniem innych użytkowników dróg, którzy mogą ucierpieć, jeśli spowodujesz wypadek.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance jest najczęściej wykupowane jako dodatek do polis OC i AC. Ubezpieczenie to daje Ci spokój na drodze, pokrywając koszty holowania, ewentualnego, niespodziewanego noclegu i w momencie, kiedy Twój samochód odmówi posłuszeństwa.

Ubezpieczenie firmy

Powinnością każdego przedsiębiorcy jest wybór ubezpieczeń, którymi będzie objęta działalność firmy. Spokojny sen zagwarantuje mu pakiet, w skład którego powinny wejść: ubezpieczenie utraty zysku, od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie działalności firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każdy, kto kupuje pojazd mechaniczny automatycznie staje się potencjalnym klientem towarzystw ubezpieczeniowych. Zanim jednak jako właściciel samochodu bądź motocykla, zdecydujesz się na daną ofertę, poświęć nieco czasu na porównanie kilku różnych wariantów.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości jest dla Ciebie ochroną finansową na wypadek, gdybyś niespodziewanie utracił swój dom lub mieszkanie, a także wyposażenie, które w nim się znajduje. Dotyczy to również wszelkich zniszczeń i uszkodzeń. Znajdź najlepsze ubezpieczenie w Środzie Wielkopolskiej!

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkanie to zazwyczaj miejsce w którym przebywamy najczęściej i nikt z nas, nie chciałby żeby zostało zniszczone. Wypadki niestety chodzą po ludziach, wystarczy że sąsiad z góry zapomni zakręcić wodę i skończymy z zalanym mieszkaniem. Ochronę w takiej sytuacji zapewni nam właśnie polisa.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie nie jest prawnym obowiązkiem turysty, a jedynie jego dobrowolną decyzją. Uzasadnioną o tyle, że z wakacyjnym wyjazdem wiąże się ryzyko nie tylko zagubienia bagażu czy rezygnacji z opłaconej już imprezy, ale też wypadku, zachorowania czy pobytu w szpitalu.

Ubezpieczenie przyczepki

Wielu kierowców, np. przed rodzinnym wyjazdem wakacyjnym lub przeprowadzką, decyduje się na zakup małej przyczepy samochodowej. Ułatwia ona przewóz dodatkowych przedmiotów o większej wadze bądź gabarytach. Pamiętaj jednak o obowiązkowym ubezpieczeniu przyczepki!

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości