Tanie OC - Stalowa Wola

Wyszukiwanie tanich ubezpieczeń to nasza specjalność. Jeśli więc interesuje Cię tanie OC wystarczy, że podasz nam niezbędne parametry, a my przygotujemy dla Ciebie listę najatrakcyjniejszych ofert dla Ciebie na rynku.

Stalowa Wola - ubezpieczenie samochodu

Każde auto musi posiadać ubezpieczenie OC komunikacyjne. Jednak ubezpieczenie to nie zapewnia nam ochrony jeśli to my jesteśmy sprawcami wypadku. Dlatego też warto jest zapoznać się również z innymi ubezpieczeniami, które pomogą nam w takiej sytuacji.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenia dla motocykli możemy traktować tak jak te samochodowe. A to dlatego, że są one niemalże identyczne. Jedyną zauważalną różnica jest składka, a wynika to raczej z różnic w pojemnościach silników tych maszyn.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na pełen pakiet tych ubezpieczeń, konieczne będzie dla nas wykupienie ubezpieczenia OC. Które to jest obowiązkowe dla każdego uczestnika ruchu drogowego.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie to mogą okazać się bardzo przydatne w przypadku awarii naszego pojazdu, ponieważ mogą one nam zagwarantować holowanie naszego pojazdu. Ważne jest jednak, aby przy jego wyborze sprawdzić czy obowiązuje ono tylko po kolizji czy nie.

Ubezpieczenie firmy

Szukając ubezpieczenia dla swojej firmy musisz wziąć wiele rzeczy pod uwagę, gdyż prawdopodobnie jest to ważne dla Ciebie zabezpieczenie. Dlatego warto skorzystać z rady eksperta, który z pewnością Ci pomoże.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne są dobrze znane każdemu doświadczonemu kierowcy. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawy jak należy znajdywać tanie ich oferty. Dlatego polecamy skorzystać z pomocy naszego agenta, który znajdzie je dla Ciebie.

Ubezpieczenia nieruchomości

Każda nieruchomość może wymagać innego rodzaju ochrony. Jest bowiem wiele czynników, które mogą na to wpływać. Należy zatem wziąć je wszystkie pod uwagę kiedy poszukujemy ubezpieczenia nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Aby wybrać dobrą ofertę ubezpieczenia mieszkania musimy ustalić dwa parametry. Pierwszym z nich jest zakres, czyli to co chcemy objąć naszym ubezpieczeniem, a drugim jest suma ubezpieczenia czyli kwota maksymalnego odszkodowania. Więcej informacji możesz otrzymać od naszego agenta.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy wyjazd w celach turystycznych może powinien być ubezpieczony. Nie chcemy przecież, aby konsekwencje ewentualnego wypadku odbiły się negatywnie na naszej sytuacji finansowej.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka jaką chcemy włączyć do ruchu drogowego musi posiadać ubezpieczenie. Musi ona również być zarejestrowania. Obie te formalności należy załatwić tego samego dnia, aby zaoszczędzić sobie kłopotliwych sytuacji.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości