Tanie OC - Staszów

Każdy z nas szuka jak najtańszego ubezpieczenia OC. Jednak nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że żeby takie odnaleźć wystarczy skontaktować się z naszym agentem. Sprawdzi on bowiem dla Ciebie wszystkie oferty na rynku, i zaprezentuje najciekawsze!

Staszów - ubezpieczenie samochodu

Każde auto możemy ubezpieczyć na kilka sposobów. Jednym z nich jest oczywiście ubezpieczenie OC, które jest obowiązkowe. Jednak są też inne ubezpieczenia, które są dobrowolne i zapewniają nam zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenia dla motocykla mają taką samą strukturę jak te dla samochodów. Dlatego też, im większa pojemność silnika naszej maszyny tym większa będzie składka. Możemy też liczyć na zniżki za bezszkodową jazdę.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Są to ubezpieczenia zapewniające nam ochronę na wypadek innych zdarzeń. Każde z nich jednak może zostać wykupione osobno. Możemy też zdecydować się na pakiet zawierający je wszystkie, który powinien być nieco tańszy.

Ubezpieczenie Assistance

Różne ubezpieczenia Assistance oferują nam różne zakresy holowania. Ważne jest więc, aby wybrać odpowiedni dla siebie. Ponadto ważnym jest, aby sprawdzić czy ubezpieczenie to obowiązuje jedynie po kolizji czy przy każdej awarii.

Ubezpieczenie firmy

W przypadku ubezpieczeń dla firm najważniejszym jest zapewnienie zabezpieczenia. Dlatego też ubezpieczenie to musi być jak najlepiej dobrane. Warto jest więc skorzystać z pomocy naszego eksperta, który z pewnością Ci doradzi.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne maja kilku przedstawicieli. Każdy z nich jednak dba o ochronę w innych przypadkach. Dlatego też chcąc zapewnić sobie jak największy stopień bezpieczeństwa, warto jest wykupić pakiet zawierający każde z nich.

Ubezpieczenia nieruchomości

Każda nieruchomość może wymagać innej ochrony. Dlatego przy wyborze dla niej ubezpieczenia musimy wziąć jak najwięcej czynników. Mogą one bowiem mieć kluczowy wpływ na działanie naszej polisy.

Ubezpieczenia mieszkania

Wszystkie mieszkania posiadają jakieś różnice między swoimi „rówieśnikami”. Dlatego też różnice powinny być zauważalne w ich ubezpieczeniach. A to dlatego, że inne warunki będą musiały być spełnione w celu zapewnienia im bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierając ubezpieczenie dla naszego wyjazdu turystycznego należy zwrócić uwagę w szczególności na jakość oferowanego ubezpieczenia. Ponieważ to od tego zależy nasze bezpieczeństwo w trakcie tego wyjazdu!

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepki wymagają ubezpieczenia, aby mogły być dopuszczone do ruchu drogowego. Koszty takich ubezpieczeń na ogół nie są duże, jednak zależą one w większości od masy i maksymalnego udźwigu naszej przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości