Tanie OC - Strzegom

Każdy z nas chce zapłacić jak najmniej za swoje OC. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że wystarczy porównać różne oferty, aby takie znaleźć. Wymaga to jednak czasu. Warto więc skorzystać z pomocy naszego agenta ubezpieczeniowego.

Strzegom - ubezpieczenie samochodu

Każdy samochód musi mieć ubezpieczenie OC komunikacyjne. Jednak nie każdy musi mieć ubezpieczenie AC czy NNW. Są to ubezpieczenia dobrowolne, które jednak w znacznym stopniu zwiększają nasz poziom bezpieczeństwa.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenia motocyklowe są niemalże takie same jak samochodowe. Jedyną różnicą jest ich koszt. Który tak naprawdę wynika jedynie z różnic w pojemnościach jakie za zwyczaj możemy zaobserwować.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenia te w pakiecie mają za zadanie zapewnienie nam jak największego poziomu bezpieczeństwa. Możemy jednak nie decydować się na pakiet wszystkich, ale wykupić je samodzielnie.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenia Assistance mają za zadnie zapewnić nam ochronę naszego pojazdu przed awariami. Dlatego też warto jest zwrócić uwagę czy oferowane na ubezpieczenie działa jedynie po kolizji czy zawsze.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma wymagać może innego stopnia bezpieczeństwa, czy też ochrony na innych płaszczyznach. Dlatego też ubezpieczenia dla firmy powinny być wybierane w przemyślany sposób. Warto poradzić się również eksperta w tej dziedzinie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każde z ubezpieczeń komunikacyjnych ma nam zapewnić inny rodzaj ochrony. Dzięki temu możemy znacznie łatwiej dostosować nasze ubezpieczenie do naszych potrzeb. Ponieważ możemy wybrać na jakiej ochronie nam zależy.

Ubezpieczenia nieruchomości

Kiedy chcemy ubezpieczyć nieruchomość musimy zwrócić uwagę na wiele czynników. Pozornie może wydawać się, że nie maja one wpływu czy to na zakres czy sumę ubezpieczenia, ale tak naprawdę mogę okazać się kluczowe dla bezpieczeństwa.

Ubezpieczenia mieszkania

Każdy z nas ma inne mieszkanie. Inne są również nasze wymagania co do bezpieczeństwa. Dlatego też inne będą musiały być nasze ubezpieczenia mieszkaniowe. Muszą one być dopasowane do naszych indywidualnych sytuacji, aby zapewniać nam bezpieczeństwo.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne są bardzo ważne, zwłaszcza kiedy nasz wyjazd jest poza granice naszego państwa. Musimy wtedy bowiem być świadomi, że koszty medycznego transportu na teren Polski są bardzo duże.

Ubezpieczenie przyczepki

Ubezpieczenie przyczepki podobnie jak OC dla samochodu i motocykla jest obowiązkowe. Natomiast jego składka wyliczana jest głównie na podstawie masy oraz maksymalnego udźwigu danej przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości