Tanie OC - Sulechów

Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu mechanicznego musi posiadać ważne ubezpieczenie OC. Jego ceny jednak nie należą do najniższych, zwłaszcza odczuwają to młodzi kierowcy. Dlatego, jeśli chcesz kupić tanie OC w Sulechowie, skorzystaj z porównywarek ubezpieczeniowych bądź pomocy agenta.

Sulechów - ubezpieczenie samochodu

Najbardziej znanym ubezpieczeniem samochodu w Sulechowie jest obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Jednak poza nim możemy dokupić dobrowolne ubezpieczenie AC, Assistance oraz NNW, które mogą się okazać pomocne w różnych sytuacjach.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jazda motocyklem niewątpliwie jest przyjemnością. Jednak posiadanie motocykla wiąże się również z obowiązkami, np. z posiadaniem ważnego ubezpieczenia OC motocykla w Sulechowie. Za jego brak Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny może nałożyć na nas wysokie kary.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Dodatkowo ochronę naszemu pojazdu może zapewnić ubezpieczenie AC oraz NNW w Sulechowie. NNW często można kupić za parę zł w pakiecie z obowiązkowym OC. Natomiast polisa AC jest nieco większym wydatkiem, jednak dzięki niej TU pokrywa koszty naprawy naszego pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

Jeśli dużo podróżujecie samochodem, to z pewnością przydatne okaże się dla Was ubezpieczenie Assistance w Sulechowie. Podstawowa polisa zawiera zazwyczaj holowanie na określony dystans oraz przyznanie samochodu zastępczego w razie wypadku czy awarii pojazdu.

Ubezpieczenie firmy

Zdarzają się takie sytuacje, które w jednej chwili mogą doprowadzić naszą działalność do bankructwa, np. pożar. Jednak można się zabezpieczyć na wypadek wystąpienia takich sytuacji. Wystarczy zakupić ubezpieczenie firmy w Sulechowie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Najpopularniejszym rodzajem polis są ubezpieczenia komunikacyjne w Sulechowie. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim obowiązkowemu ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych. Ochronę naszego pojazdu możemy poszerzyć dodatkowo o dobrowolne AC, NNW czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości w Sulechowie jest dobrowolne. Dzięki tej polisie możemy liczyć na rekompensatę finansową w razie, gdyby wydarzyło się zdarzenie objęte ochroną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Zakres ochrony znajdziemy opisany w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ubezpieczenia mieszkania

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co może nam się przydarzyć podczas mieszkania w bloku. Zalanie sąsiada, a może włamanie? To tylko kilka niebezpieczeństw. Dlatego jeśli chcemy czuć się bezpiecznie, najlepiej zakupić ubezpieczenie mieszkania w Sulechowie.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne nie jest obowiązkowe, jednak zawsze kiedy wyjeżdżamy na wakacje za granicę powinniśmy je zakupić. Przyda nam się ono szczególnie, kiedy wydarzy się jakaś niespodziewana sytuacja czy wypadek. Dzięki niemu nie będziemy musieli martwić się o koszty leczenia.

Ubezpieczenie przyczepki

Cena za ubezpieczenie przyczepki w Sulechowie zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jest to masa oraz maksymalna ładowność przyczepki. Wpływ mają również zniżki posiadane przez właściciela przyczepki. Za brak OC nakładane są wysokie kary przez UFG.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości