Tanie OC - Suwałki

Wiele osób ma problemy z zakupem taniego OC w Suwałkach, zwłaszcza młodzi kierowcy oraz osoby bez zniżek. Nie jest to łatwe zadanie, jednak z pomocą doświadczonego agenta ubezpieczeniowego lub internetowej porównywarki, znajdziemy najlepszą ofertę na rynku.

Suwałki - ubezpieczenie samochodu

Kupując samochód należy zdawać sobie sprawę ile obowiązków ciąży na właścicielu pojazdu. Jednym z nich jest ubezpieczenie samochodu w Suwałkach. Chodzi tutaj dokładnie o obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Nie należy o nim zapominać, bo za jego brak naliczane są wysokie kary.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

W większych miastach coraz więcej osób decyduje się na poruszanie się motocyklem. Należy jednak pamiętać o obowiązkowym ubezpieczeniu motocykla w Suwałkach, za którego brak może zostać nałożona na nas wysoka kara przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Wiele osób myli ochronę OC z AC. Obowiązkowe OC pokrywa koszty rekompensaty osobom poszkodowanym w wypadku, natomiast AC zapewnia naprawę naszego samochodu, gdy jesteśmy sprawcami zdarzenia. Natomiast NNW gwarantuje wypłatę odszkodowania w razie uszkodzenia naszego ciała.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance w Suwałkach jest jedną z polis komunikacyjnych, które są dobrowolne. Dlatego przy jego zakupie powinniśmy zwrócić uwagę na zakres ochrony, ponieważ różnią się one w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie firmy

Dla niektórych branży zawodowych, ubezpieczenie firmy w Suwałkach jest obowiązkowe. Jest ono szczególnie przydatne, gdy przydarzy się sytuacja zagrażająca naszej działalności, np. pożar czy włamanie. Dzięki niemu dostaniemy odszkodowanie, które pozwoli na pokrycie szkód.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych w Suwałkach poza obowiązkową polisą OC pojazdów mechanicznych, możemy także wyróżnić dobrowolne AC, Assistance oraz NNW. Ubezpieczenia zapewniają ochronę nie tylko naszemu pojazdowi, ale także osobom trzecim oraz nam w razie wypadku drogowego.

Ubezpieczenia nieruchomości

Jeśli jesteś posiadaczem nieruchomości, koniecznie powinieneś zakupić ubezpieczenie nieruchomości w Suwałkach. Dzięki niemu, w razie pożaru czy włamania dostaniemy rekompensatę finansową, które pokryje koszty poniesionych strat.

Ubezpieczenia mieszkania

Przy zakupie ubezpieczenia mieszkania w Suwałkach najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonego agenta ubezpieczeniowego. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza polisa zapewnia nam kompleksową ochronę w każdej sytuacji oraz jest najtańsza na rynku.

Ubezpieczenie turystyczne

Wiele osób podchodzi lekceważąco, jeśli chodzi o dobrowolne ubezpieczenie turystyczne w Suwałkach. Przydaje się ono jednak w wielu sytuacjach, np. kiedy ulegniemy wypadkowi i będzie potrzebna interwencja lekarza. Dzięki temu nie będziemy musieli płacić za wizytę czy leczenie.

Ubezpieczenie przyczepki

Zakup przyczepki wiąże się nie tylko z jej rejestracją czy wykonaniem przeglądu, ale także z wykupieniem ubezpieczenia w Suwałkach. Za brak ważnego ubezpieczenia OC może zostać nałożona na nas wysoka kara przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości