Tanie OC - Swarzędz

Wysokie ceny za OC odczuwają zwłaszcza młode osoby oraz kierowcy nie posiadający zniżek. Aby zapobiec przepłacaniu za obowiązkową polisę oraz kupić tanie OC w Swarzędzu, najlepiej skorzystać z pomocy agenta bądź porównywarek ubezpieczeniowych.

Swarzędz - ubezpieczenie samochodu

Poza wykonywaniem corocznych badań technicznych naszego pojazdu i regularnym tankowaniem, powinniśmy również pamiętać o najważniejszym obowiązku. Jest nim ubezpieczenie samochodu w Swarzędzu, a dokładnie obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Kary nakładane przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny za brak ubezpieczenia motocykla w Swarzędzu przewyższają składki, które musielibyśmy zapłacić. Dlatego nie warto jeździć bez ważnego ubezpieczenia OC motocykla i jak najszybciej powinniśmy je zakupić.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Powszechnie znanym przez kierowców ubezpieczeniem jest obowiązkowe OC pojazdów mechanicznych. Jednak poza nim możemy także zakupić AC, które w razie wypadku zapewnia naprawę naszego pojazdu oraz NNW gwarantujące pokrycie naszych kosztów leczenia w razie uszkodzenia ciała w wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

By mieć pewność, że polisa zapewni nam kompleksową ochronę w każdej sytuacji, powinniśmy zapoznać się dokładnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Tak jest również w przypadku ubezpieczenia Assistance w Swarzędzu, które jest dobrowolne.

Ubezpieczenie firmy

Naszej firmie zagrażają różnego rodzaju niebezpieczeństwa i nie są to tylko osoby trzecie. Na szczęście można się zabezpieczyć na wypadek takich sytuacji. Wystarczy zakupić ubezpieczenie firmy w Swarzędzu. Dzięki niemu w razie niebezpieczeństwa, dostaniemy odszkodowanie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów ubezpieczeń są ubezpieczenia komunikacyjne w Swarzędzu. Wśród nich możemy wyróżnić obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych, dobrowolne ubezpieczenie Assistance, AC oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Ubezpieczenia nieruchomości

W dzisiejszych czasach o anomalia pogodowe bardzo łatwo, np. powodzie czy wichury. Zazwyczaj niszczą one wszystko dookoła, a naprawa spowodowanych strat jest bardzo kosztowna. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zabezpieczenie się na takie sytuacje i zakupienie ubezpieczenia nieruchomości w Swarzędzu.

Ubezpieczenia mieszkania

Przy zakupie ubezpieczenia mieszkania w Swarzędzu musimy sami określić, na jaką sumę chcemy się ubezpieczyć. Należy pamiętać, że nie powinna być ona za niska, bo w razie szkody całkowitej dostaniemy odszkodowanie tylko na tą kwotę.

Ubezpieczenie turystyczne

Kiedy wyjeżdżamy na wakacje za granicę, rzadko myślimy o ubezpieczeniu. Jednak nie należy go pomijać, ponieważ może się okazać bardzo przydatne, np. w razie koniecznej wizyty u lekarza. Dodatkowo możemy dokupić ubezpieczenie bagażu czy sportowe.

Ubezpieczenie przyczepki

Jednym z obowiązków właściciela przyczepki jest jej ubezpieczenie. Poza obowiązkową polisą OC, możemy także zakupić dodatkowe ubezpieczenie przyczepki w Swarzędzu, np. AC. Dzięki temu zapewnimy dodatkową ochronę na wypadek niespodziewanych zdarzeń naszej przyczepie.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości