Tanie OC - Świdnica

Obowiązkowe ubezpieczenie OC u każdego ubezpieczyciela jest takie samo, bo jego zakres reguluje Ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK. Dlatego warto szukać co roku najtańszej oferty, gdyż te ubezpieczenia różnią się tylko ceną.

Świdnica - ubezpieczenie samochodu

Kalkulacje składek OC firm ubezpieczeniowych są oparte na statystykach. Jeżeli znajdujesz się w grupie podwyższonego ryzyka, jeździsz samochodem z mocnym silnikiem i mieszkasz w mieście, w którym dochodzi do wielu wypadków, musisz liczyć się z wysoką opłatą za ubezpieczenie.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Zgodnie z prawem każdy pojazd mechaniczny (w tym również motocykl) ma obowiązek posiadania ważnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Ceny składek za motocykl są znacznie mniejsze niż samochodowe, jednak mimo to warto porównywać oferty i wybrać najtańszą!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Rozważając opcję zakupu autocasco (AC) powinieneś zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów ubezpieczenia. Pamiętaj, że autocasco ma chronić Twój samochód w razie kradzieży czy wypadku. Wybierając konkretne ubezpieczenie autocasco sprawdź czy nie kupujesz „kota w worku”.

Ubezpieczenie Assistance

Przed zakupem ubezpieczenia Assistance, jeszcze zanim dasz się skusić na wiele obiecującą reklamę ubezpieczenia Assistance, sprawdź jakie są warunki polisy. W momencie, kiedy będziesz potrzebować pomocy może się nagle okazać, że jej nie uzyskasz.

Ubezpieczenie firmy

Jesteś właścicielem firmy? Nie zapomnij o właściwym zabezpieczeniu. Jednym z najważniejszych ubezpieczeń jest ubezpieczenie przerw w działalności, którym powinna być objęta niezależnie od rozmiarów każda firma wkraczająca na rynek.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne przez wielu kierowców są postrzegane bardzo negatywnie i traktowane niemal jak kara, a nie przywilej. Pamiętaj jednak: ubezpieczenia dają Ci pewność, że w przypadku zdarzeń, na które nie będziesz mieć wpływu nie pozostaniesz samotnie z problemem.

Ubezpieczenia nieruchomości

Jeśli wiatr uszkodzi ci rynny, dostaniesz odszkodowanie. Jeśli ktoś ci rynny ukradnie - już nie. Polisy są pełne mniejszych i większych haczyków. Dobry agent ubezpieczeniowy doradzi Ci jak ich uniknąć, gdy kupujesz ubezpieczenie mieszkania lub domu.

Ubezpieczenia mieszkania

Jako właściciel mieszkania powinieneś zadbać o jego ochronę. Polisa mieszkaniowa powinna obejmować: ubezpieczenie nieruchomości, w tym jej elementów stałych i ruchomych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz home assistance.

Ubezpieczenie turystyczne

Jedziesz na wakacje za granicę? Jest spora szansa, że nic złego podczas wyjazdu się nie stanie. Jeżeli jednak za granicą dojdzie do wypadku, z równie dużym prawdopodobieństwem koszty poważnie obciążą budżet turysty nie mającego polisy.

Ubezpieczenie przyczepki

Jesteś właścicielem firmy? Nie zapomnij o właściwym zabezpieczeniu. Jednym z najważniejszych ubezpieczeń jest ubezpieczenie przerw w działalności, którym powinna być objęta niezależnie od rozmiarów każda firma wkraczająca na rynek.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości