Tanie OC - Świdnik

Jako właściciel pojazdu powinieneś wiedzieć, że Twój samochód od momentu, gdy jest zarejestrowany w Polsce, musi posiadać ważne ubezpieczenie OC – nieważne, czy jeździ po drogach, czy nie. Zaoszczędź kupując najtańsze OC w Świdniku!

Świdnik - ubezpieczenie samochodu

Wykupując ubezpieczenie samochodu w Świdniku koniecznie zapoznaj się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia (OWU) przed jego wykupieniem. Skonsultuj się z multiagentem ubezpieczeniowym, który doradzi Ci najlepszą ofertę. Oszczędzi Ci to nerwów i rozczarowań przy ewentualnej szkodzie.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy właściciel jednośladu musi ubezpieczyć swój pojazd w zakresie OC. Nie jest to jednak jedyny typ ubezpieczenia motocykla dostępny na rynku. Ze względu na dużą szkodowość warto pomyśleć również o ubezpieczeniu typu casco.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

NNW to ubezpieczenie komunikacyjne, które dodatkowo możesz, ale nie musisz zafundować sobie i swoim pasażerom. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) obejmuje ochroną życie oraz zdrowie kierowcy lub kierowcy i pasażerów (w zależności od wybranego wariantu).

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance często dołączane jest w pakiecie z OC i AC. Zawsze jednak sprawdzaj, jakie zdarzenia obejmuje dane ubezpieczenie Assistance. Podstawowe opcje dotyczą zazwyczaj jedynie holowania auta, które uległo wypadkowi.

Ubezpieczenie firmy

Obowiązkowym punktem ochrony przedsiębiorstwa jest wykupienie polisy, zawierającej ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych jak na przykład uderzenie pioruna – dotyczącego mienia ruchomego i nieruchomego a więc środków trwałych, środków obrotowych itd.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczeń komunikacyjnych jest kilka, a każde zapewnia inny zakres ochrony. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zapewnia finansową ochronę sprawcy wypadku, natomiast dzięki AC możemy liczyć na zwrot kosztów naprawy naszego pojazdu.

Ubezpieczenia nieruchomości

Wykupując polisę na nieruchomość najpierw trzeba przeczytać ogólne warunki ubezpieczenia. Dowiemy się z nich, co obejmuje polisa, jakie maksymalnie odszkodowanie wypłaci towarzystwo, a kiedy odmówi pokrycia strat. Agent ubezpieczeniowy ze Świdnika pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę!

Ubezpieczenia mieszkania

Jeśli chcesz mieć pewność że w razie zalania czy innego zdarzenia w Twoim mieszkaniu nie pozostaniesz z niczym – wykup ubezpieczenie mieszkania. Warto się też zastanowić nad dodatkowymi rodzajami ryzyka, np. kosztem wynajęcia lokalu zastępczego na czas odbudowy zniszczonego mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Zagraniczny urlop, prócz przyjemności, potrafi przysporzyć kłopotów. Powodem mogą być błahostki, jak zniszczony bagaż, ale i nieprzyjemne zdarzenia większego kalibru jak wypadek. W teorii i od jednych, i od drugich ochroni ubezpieczenie.

Ubezpieczenie przyczepki

Większość szkód, jakie może wyrządzić przyczepa, pokrywane jest z ubezpieczenia OC samochodu, pod warunkiem, że jest z nim połączona lub odczepi się, jednak nadal będzie się toczyć po jezdni. W przeciwnym razie szkody są pokryte z ubezpieczenia przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości