Tanie OC - Świdwin

Przy zakupie obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego OC najważniejszy aspekt to cena, więc planując jego zakup sprawdź oferty co najmniej kilku zakładów, aby nie decydować się na „pierwszą lepszą” ofertę, bo ona nie zawsze będzie najtańsza.

Świdwin - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel samochodu chce mieć pewność, że jego pojazd będzie posiadał odpowiednią ochronę. Oprócz obowiązkowego OC na rynku ubezpieczeniowym jest szeroki wachlarz innych ofert. Warto je przejrzeć i wybrać najkorzystniejszy wariant!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Właściciele jednośladów mają prawny obowiązek wykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Brak ubezpieczenia motocykla może skutkować wysokimi karami finansowymi jak również koniecznością pokrycia wyrządzonych szkód w razie spowodowania wypadku.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

W zależności od potrzeb i możliwości możesz kupić NNW z sumą ubezpieczenia 10 000 zł, a nawet 250 000 zł. NNW to ubezpieczenie, w którym od sumy ubezpieczenia wypłacany Ci jest określony % za obrażenia, których doznałeś Ty lub pasażer Twojego samochodu.

Ubezpieczenie Assistance

Pakiety rozszerzone Assistance gwarantują holowanie w przypadku awarii, pokrycie kosztów noclegów wszystkich pasażerów lub auto zastępcze, a nawet dowiezienie paliwa, kiedy zapomnisz zatankować i dotkliwie przypomni Ci o tym przymusowa przerwa w podróży.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel powinien pomyśleć o ubezpieczeniu działalności firmy w przypadku niewłaściwego wykonania usługi bądź dostarczenia odbiorcy wadliwego towaru. Może stanowić to bardzo skuteczną ochronę przed niepożądanymi stratami.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne dzielą się na: obowiązkowe (ubezpieczenie OC, czyli odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych) oraz dobrowolne (AC – czyli autocasco, ubezpieczenie NNW, assistance, ubezpieczenie szyb, opon itp.).

Ubezpieczenia nieruchomości

Nawet jeśli dobrze chronimy swój dom czy mieszkanie: montujemy dodatkowe zabezpieczenia, przed wyjazdem zakręcamy dopływ wody, a sąsiadów prosimy o czujność, i tak nie zagwarantujemy sobie pełnego bezpieczeństwa. Właściwą ochronę zapewni nam ubezpieczenie nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania to jedno z najważniejszych elementów ochrony każdego z nas – w końcu to tam przechowujemy dorobek życia. Przy określaniu wartości mienia ubezpieczanego od zdarzeń losowych należy wziąć pod uwagę całość wyposażenia domu. Powódź czy ogień prawdopodobnie zniszczą wszystko bez wyjątku.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc za granicę pamiętaj o polisie turystycznej. Nie chodzi jednak o znalezienie ubezpieczenia na wakacje, lecz o znalezienie właściwego ubezpieczenia na wakacje dla siebie. Detale czynią w tym przypadku znaczącą różnicę, na które warto zwrócić uwagę.

Ubezpieczenie przyczepki

Według ustawy, w Polsce każdy pojazd dopuszczony do ruchu powinien posiadać ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. W związku z powyższym, wszelkie koszty naprawy ewentualnych szkód wyrządzonych przez nieruchomą przyczepę zostaną pokryte z jej ubezpieczenia OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości