Tanie OC - Świebodzice

Ubezpieczenie OC jest takie samo w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Podstawę prawną stanowi ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych. Przed zakupem polisy porównaj kilka ofert dostępnych na rynku i wybierz najtańszą!

Świebodzice - ubezpieczenie samochodu

Obecnie na rynku dostępny jest cały wachlarz ubezpieczeń. Oprócz obowiązkowego OC, są również ubezpieczenia dobrowolne jak autocasco, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków czy też Assistance. Warto rozważyć zakup dodatkowych ubezpieczeń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Wykupienie ubezpieczenia typu casco dla motocykla nie jest prostym zadaniem. Towarzystwa nie chcą sprzedawać takich polis ze względu na dużą szkodowość. Warto skorzystać z pomocy multiagenta, który pomoże znaleźć dla nas najkorzystniejszą ofertę.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Zakres ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest zróżnicowany w zależności od ubezpieczyciela. Zazwyczaj w ramach tego ubezpieczenia oferowane są usługi typu: zwrot kosztów leczenia czy zwrot kosztów sprzętu koniecznego do rehabilitacji.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance jest najczęściej wykupowane jako dodatek do komunikacyjnych polis odpowiedzialności cywilnej (OC) i autocasco (AC). Nie oznacza to jednak, że umowa musi być zawarta w tym samym towarzystwie. Assistance może być również dodatkiem np. do konta bankowego.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy powinien pamiętać o właściwej ochronie. Jednym z dostępnych ubezpieczeń na rynku jest ubezpieczenie osób kluczowych w firmie, czyli tzw. key persons insurance, które obejmuje najczęściej członków zarządu, specjalistów i menedżerów.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Zakres wszystkich ubezpieczeń dobrowolnych uzależniony jest od oferty konkretnego zakładu ubezpieczeń. Podczas gdy odszkodowanie z autocasco (AC) przysługuje właścicielowi samochodu, to już z NNW – kierowcy lub kierowcy i pasażerom.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie może nie uchroni nas przed szkodą, ale przynajmniej pomoże pokryć koszty związane z przywróceniem poprzedniego stanu. W razie zalania, włamania czy pożaru polisa zapewni środki na remont mieszkania, zakup utraconych rzeczy czy odbudowę domu.

Ubezpieczenia mieszkania

Wykupując polisę mieszkaniową pamiętaj, że każde towarzystwo dokładnie określa sytuacje, w których ochrona nie będzie obowiązywać (tzw. wyłączenia odpowiedzialności). Tę część ogólnych warunków ubezpieczenia trzeba przeczytać szczególnie uważnie.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc za granicę warto pamiętać o zakupie ubezpieczenia podróżniczego. Ubezpieczenie turystyczne gwarantuje komfort psychiczny i faktyczną pomoc w razie nieoczekiwanych trudności lub kłopotów zdrowotnych w obcym kraju.

Ubezpieczenie przyczepki

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że OC jest użyteczne nawet jeśli przenosimy przyczepę własnoręcznie z jednego miejsca na drugie, bez pomocy pojazdu silnikowego. Jeśli podczas tego procesu zdarzy nam się jakiś wypadek lub uszkodzenie mienia, ich naprawa zostanie odliczona z OC przyczepy.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości