Tanie OC - Świebodzin

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym dla każdego pojazdu mechanicznego. Jego zakres ochrony i suma ubezpieczenia są uregulowane prawnie dlatego wybierz najtańsze OC w Świebodzinie.

Świebodzin - ubezpieczenie samochodu

Nie ma czegoś takiego jak jedno „ubezpieczenie samochodu”. Ubezpieczeń komunikacyjnych jest kilka, a każde zapewnia inny zakres ochrony. Powinieneś wiedzieć, jakie są ich rodzaje, aby wybrać te ubezpieczenia komunikacyjne, które są Ci potrzebne.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Wykupienie ubezpieczenia motocykla jest obowiązkowe. Zanim wyruszysz w drogę musisz zaopatrzyć się w polisę OC, którą oferują dziesiątki firm na rynku. Składki OC na motocykl są jednak znacznie tańsze niż samochodowe. Znajdź najtańszą ofertę!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie NNW to ubezpieczenie komunikacyjne dobrowolne, które możesz zafundować sobie i swoim pasażerom. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) obejmuje ochroną życie oraz zdrowie kierowcy lub kierowcy i pasażerów.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance to ubezpieczenie komunikacyjne, które może okazać się niezbędne w wielu niezbyt przyjemnych sytuacjach, które mogą spotkać Cię na drodze. Usługi Assistance przysługują, w zależności od tego, jak szeroki pakiet wykupisz, w razie awarii pojazdu lub kolizji.

Ubezpieczenie firmy

Każdy przedsiębiorca powinien być przygotowany na to, że życie może go zaskoczyć. Zwłaszcza ten mały i średni – oni bowiem mają więcej do stracenia. Warto być przezornym i zapewnić sobie ochronę wykupując ubezpieczenie firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne są różnorodne i wybór jest naprawdę duży. Poza tymi podstawowymi jak OC, AC, Assistance czy ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, możesz wykupić także ubezpieczenie szyb lub ubezpieczenie opon.

Ubezpieczenia nieruchomości

Polisa Twojego domu może ograniczać się do podstawowego zakresu, ale możesz też przebierać w rozmaitych dodatkach. Najważniejsze abyś sprecyzował swoje oczekiwania co do polisy, a dobry agent ubezpieczeniowy znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę!

Ubezpieczenia mieszkania

Każde ubezpieczenie mieszkaniowe oferuje przede wszystkim ochronę na wypadek szkody związanej ze zdarzeniami losowymi oraz kradzieżą z włamaniem i rabunkiem. Warto porównać wiele różnych ofert z pomocą multiagenta i wybrać najkorzystniejszy wariant.

Ubezpieczenie turystyczne

Przed zagranicznym urlopem nie powinniśmy zastanawiać się, czy kupić polisę, tylko jaką wybrać. W wyborze pomoże Ci multiagent ubezpieczeniowy, który wie na co dokładnie zwrócić uwagę aby polisa zapewniała klientowi pełną ochronę.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka jest odpowiednia dla kogoś, kto musi przetransportować coś większego. Czy wiesz jednak, że nie wszystkie szkody wyrządzone przez przyczepkę zostaną opłacone z OC samochodu? Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe również dla każdej przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości