Tanie OC - Świecie

Ubezpieczenie OC chroni sprawcę wypadku przed finansowymi skutkami wyrządzonych przez niego szkód. Jego zakres i suma są w każdym Towarzystwie takie same dlatego warto porównywać oferty. Dzięki temu zaoszczędzimy i otrzymamy najtańsze OC!

Świecie - ubezpieczenie samochodu

Wśród ubezpieczeń samochodu wyróżniamy ubezpieczenia: obowiązkowe (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – OC) oraz dobrowolne (najpopularniejsze to ubezpieczenie autocasco (AC), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i Assistance).

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenie motocykla w zakresie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe. Pozostałe ubezpieczenia są dobrowolne. Na źle wybranym ubezpieczeniu motocykla, można niestety stracić sporo pieniędzy. Dlatego to takie ważne, by porównywać oferty towarzystw.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Autocasco jest to ubezpieczenie, które chroni Cię przed stratami z powodu kradzieży, uszkodzenia samochodu podczas wypadku spowodowanego z Twojej winy czy też zniszczenia auta przez zdarzenia od Ciebie niezależne – jak np. powódź.

Ubezpieczenie Assistance

Z pewnością ubezpieczenie Assistance okaże się użyteczne dla osób, które potrzebują pomocy np. przy wymianie koła. Posiadanie Assistance okazuje się zbawieniem, szczególnie w sytuacji, gdy mamy awarię w nocy, daleko od domu i nikt ze znajomych nie może wziąć nas na hol.

Ubezpieczenie firmy

Pożar, powódź, kradzież, uszkodzenie mienia – to zdarzenia, których nie da się przewidzieć, ale można się od nich dobrowolnie ubezpieczyć, wykupując polisę ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie firmy może uchronić przed stratami finansowymi.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Z pewnością zdążyłeś się przekonać, że ubezpieczenia komunikacyjne – to nie tylko OC. Ubezpieczeniem komunikacyjnym jest również ubezpieczenie autocasco. Pamiętaj, że autocasco ma chronić Twój samochód w razie kradzieży czy wypadku.

Ubezpieczenia nieruchomości

W ramach ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, podobnie jak w przypadku zdarzeń losowych, ochroną można objąć zarówno stałe elementy budynku jak i ruchomości domowe. Warto zakupić ubezpieczenie nieruchomości i cieszyć się ochroną finansową.

Ubezpieczenia mieszkania

Do podstawowego zakresu ubezpieczenia mieszkaniowego należą przede wszystkim zdarzenia losowe spowodowane działaniem czterech żywiołów: ognia, wody, powietrza i ziemi. Są to nagłe, nieprzewidziane wypadki, na które ubezpieczony nie ma wpływu.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę? Jeśli wybierasz się na zagraniczne wakacje organizowane przez biuro podróży, musisz pamiętać, że polisę z podstawowym zakresem dostajesz w pakiecie. Zazwyczaj nie jest ona jednak wystarczająca i warto wykupić ubezpieczenie indywidualnie.

Ubezpieczenie przyczepki

Ceny składki OC dla przyczepki nie są wysokie – wahają się od 50 do 100zł rocznie, w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego. Brak ważnego przeglądu i OC może narazić właściciela przyczepy na poważne wydatki związane z opłaceniem grzywny w razie rutynowej kontroli drogowej lub podczas kolizji.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości