Tanie OC - Świętochłowice

Jednym z najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych jest OC. Ma ono taki sam zakres ochrony i sumę ubezpieczenia dlatego warto porównać kilka ofert przed wybraniem tej jednej. Dzięki temu możesz naprawdę sporo zaoszczędzić.

Świętochłowice - ubezpieczenie samochodu

Wśród ubezpieczeń samochodu wyróżniamy dobrowolne. Ich zakres uzależniony jest od oferty konkretnego zakładu ubezpieczeń. Jest jednak duża elastyczność – możesz sobie wybrać np. wysokość udziału własnego w AC. Im większy, tym niższą składkę zapłacisz.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy właściciel jednośladu zarejestrowanego w Polsce ma obowiązek wykupić również ubezpieczenie odpowiedzi cywilnej. Podobnie jak w przypadku samochodowego, cena składki OC jest jedynym czynnikiem decyzyjnym który warto wziąć pod uwagę. Wybierz najtańsze OC!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każdy zarejestrowany pojazd na terenie Polski powinien posiadać ubezpieczenie OC. Mimo to wciąż wiele osób nie dopełnia obowiązku ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Zgodnie z polskimi przepisami, nawet jeżeli samochód stoi w garażu płacenie składek jest obowiązkowe.

Ubezpieczenie Assistance

Mając ubezpieczenie Assistance wystarczy jeden telefon do zakładu ubezpieczeń i problem z głowy. Podobnie jest gdy auto uczestniczy w kolizji i konieczne okazuje się np. zamówienie lawety, bo pojazd jest na tyle uszkodzony że dalej nigdzie nie pojedzie.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy może ochronić Twoją firmę przed poważnymi skutkami zdarzeń losowych – przestojami, problemami finansowymi, a nawet bankructwem. Odpowiednio wybrana polisa pozwoli Ci czuć się komfortowo i spać spokojnie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest bardzo rozległy. Zasada jest jedna: im więcej ofert sprawdzisz, tym większa szansa, że znajdziesz ubezpieczenie odpowiadające Twoim wymaganiom. W przypadku OC, nie ma sensu przepłacać – lepiej wybrać najtańszą ofertę!

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomość oprócz podstawowego zakresu można ubezpieczyć również od przepięcia, wandalizmu czy uderzenia pojazdu mechanicznego. Jest to opcja zazwyczaj dostępna po opłaceniu wyższej składki, w rozszerzonych wariantach polisy.

Ubezpieczenia mieszkania

Polisa mieszkaniowa ochroni Twoje cztery kąty przed wszystkimi ryzykami, jakie przyśnią Ci się w trakcie niespokojnej nocy, a ponadto pozwoli Ci na dobranie dodatków, takich jak assistance, NNW, ochrona prawna, OC w życiu prywatnym a nawet ubezpieczenie domku letniskowego.

Ubezpieczenie turystyczne

Wykupując polisę podróżniczą często uwzględniamy w niej również Assistance. Assistance stał się nieodłączną częścią ubezpieczenia turystycznego. W standardowej wersji gwarantuje m.in. organizację i pokrycie kosztów interwencji lekarskiej, bezpłatny specjalistyczny transport do placówki medycznej.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepkę samochodową kupujemy, aby niejako zwiększyć pojemność naszego samochodu lub móc przewozić coś, co w samochodzie mogłoby się nie zmieścić. Nie zawsze jednak jesteśmy świadomi, że takie przyczepy również muszą posiadać ubezpieczenie OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości