Tanie OC - Świnoujście

Wykupując OC dla pojazdów mechanicznych warto kierować się przede wszystkim ceną. Towarzystwa starają się wzbogacić swoją ofertę dodając dodatkowe ubezpieczenia jak np. NNW. Warto skorzystać z pomocy agenta który pomoże nam znaleźć najtańsze OC.

Świnoujście - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego musi pamiętać o właściwej ochronie swojego samochodu. Zapewne mu ją ubezpieczenie samochodu. Obowiązkowo musi zakupić OC, jednak na rynku jest wiele innych różnych ubezpieczeń wartych uwagi.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Generalnie ubezpieczyciele nie lubią motocyklistów, bo częstość występowania szkód jest wysoka. Część firm stosuje zaporowe stawki, reszta jest po prostu droga. Dobry agent ubezpieczeniowy pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Obowiązkowe ubezpieczenie OC chroni sprawców wypadków przed finansowymi konsekwencjami ich czynów jak również daje gwarancję poszkodowanym, że stosowne odszkodowanie otrzymają. Jego parametry w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym są takie same, gdyż są uregulowane prawnie.

Ubezpieczenie Assistance

Oferty ubezpieczycieli są różnorodne, klient ma możliwość wyboru, jaki wariant Assistance chce wykupić. To klient decyduje o terytorium działania ubezpieczenia, limicie kilometrów holowania oraz okresie, na który będzie miał możliwość wynajmu samochodu zastępczego.

Ubezpieczenie firmy

Dobrowolne ubezpieczenie małego i średniego przedsiębiorcy ma go ochronić przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi, które mogą zachwiać stabilnością firmy. Warto rozważyć zakup tego ubezpieczenia aby zachować stabilność finansową przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wykupując ubezpieczenie komunikacyjne warto podejść do tematu z głową i dokładnie sprawdzić oferowane na rynku oferty. Podczas gdy przy OC sugerujemy się tylko ceną, wówczas przy innych ubezpieczeniach takie myślenie może się okazać nieprzyjemne w skutkach.

Ubezpieczenia nieruchomości

Strach przed tym, co może strawić naszą własność w błyskawicznym tempie, nie jest bezpodstawny i Polacy chętnie wykupują ubezpieczenie nieruchomości od zdarzeń losowych. Aby jednak zyskać rzeczywistą ochronę, należy odpowiednio dobrać ofertę.

Ubezpieczenia mieszkania

Wykupując ubezpieczenie mieszkania warto skorzystać z pomocy agenta, który pomoże dostosować ofertę do oczekiwań. O tym, czy dana oferta jest mniej lub bardziej korzystna dla klienta decyduje lista zdarzeń, za które dana firma odpowiada, w zestawieniu z katalogiem wyłączeń odpowiedzialności.

Ubezpieczenie turystyczne

Wykupując polisę podróżniczą bardzo ważne jest dostosowanie zakresu ubezpieczenia do charakteru wyjazdu czy planowanego sposobu spędzania czasu. Standardowa polisa może się okazać niewystarczająca np. dla miłośników sportów ekstremalnych.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepki bywają najróżniejsze. Niewiele jest sytuacji, kiedy ochrona może być potrzebna, ale nie oznacza to, że nie mogą nam się przytrafić. Wykupienie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej jest naszym obowiązkiem. Co więcej, warto posiadać OC – tak na wszelki wypadek.

Skorzystaj z pomocy

agenta