Tanie OC - Szczecin

Czy zakupienie taniego OC w Szczecinie jest możliwe? Oczywiście, że tak! Wystarczy skorzystać z pomocy agenta, który posiada w swojej ofercie wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Dobrym sposobem jest także skorzystanie z internetowej porównywarki ubezpieczeniowej.

Szczecin - ubezpieczenie samochodu

Niestety posiadanie samochodu wiąże się także z obowiązkami, które nie są najmniejszymi wydatkami. Tak jest również w przypadku ubezpieczenia samochodu w Szczecinie. Chodzi dokładnie o obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych, za którego brak naliczane są wysokie kary przez UFG.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Wiele osób myśli, że ubezpieczenie motocykla w Szczecinie można zawrzeć tylko na sezon letni, kiedy to zazwyczaj poruszamy się naszym pojazdem po drogach. Niestety tak nie jest. Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia OC samochodu, polisa musi być zawarta na cały rok.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Poruszając się po drodze naszym pojazdem musi posiadać ważne ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Dodatkowo możemy zapewnić dodatkową ochronę, kupując dobrowolne ubezpieczenie AC czy NNW. Najkorzystniej kupić te polisy z obowiązkowym OC.

Ubezpieczenie Assistance

Na drodze przydarzają się różne sytuacje. Może okazać się, że nasz samochód się zepsuje. W takim przypadku przydatne okazuje się ubezpieczenie Assistance w Szczecinie. Dzięki niemu nasz pojazd zostanie odholowany do mechanika bądź w określone miejsce, a my dostaniemy samochód zastępczy.

Ubezpieczenie firmy

Prowadzenie firmy wiąże się nie tylko z zyskami, ale również różnego rodzaju zagrożeniami. Aby się przed nimi zabezpieczyć, warto zdecydować się na zakup ubezpieczenia firmy w Szczecinie. Dzięki temu w razie zdarzenia o niepożądanych skutkach dostaniemy odszkodowanie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne w Szczecinie dotyczą bezpośrednio pojazdów mechanicznych. Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu musi posiadać obowiązkową polisę OC. W zależności od potrzeb możemy dowolnie rozszerzać polisy o AC czy NNW.

Ubezpieczenia nieruchomości

Powszechnie wiadomo, że naszej nieruchomości zagraża wiele niebezpieczeństw. Nawet zwykła wichura, o którą nie jest ciężko może spowodować niemałe szkody. Aby nie martwić się o skutki finansowe tych zdarzeń, najlepiej zakupić ubezpieczenie nieruchomości w Szczecinie.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkasz w bloku i nie masz ubezpieczenia mieszkania w Szczecinie? Nie ryzykuj. Naprawdę niewiele trzeba, aby zalać sąsiada bądź stracić cały swój dobytek przez pożar wywołany błahą sprawą. Dzięki ubezpieczeniu mieszkania dostaniesz odszkodowanie, które pozwoli na pokrycie szkód.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne w Szczecinie jest polisą dobrowolną, dlatego jej zakup nie należy do najprostszych. Warto skorzystać w tym przypadku z pomocy agenta ubezpieczeniowego, który znajdzie ofertę spełniającą nasze oczekiwania oraz zapewni nam kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie przyczepki

Praktycznym udogodnieniem podczas przeprowadzek jest posiadanie przyczepki. Należy jednak pamiętać, że podobnie jak w przypadku posiadania samochodu, zakup przyczepki wiąże się z wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest ubezpieczenie przyczepki w Szczecinie.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości