Tanie OC - Szczecinek

Szukanie taniego OC w Szczecinku na własną rękę nie jest najlepszym rozwiązaniem. Może okazać się, że zajmie nam to sporo czasu, a efekty i tak nie będą zadowalające. Dlatego, aby mieć pewność, że za OC zapłacimy najtaniej na rynku, warto skorzystać z porównywarek ubezpieczeniowych.

Szczecinek - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu zdaje sobie sprawę, że musi zakupić obowiązkowe ubezpieczenie samochodu w Szczecinku, a dokładniej OC pojazdów mechanicznych. Jednak poza nim można także dokupić dobrowolne polisy, np. AC, która zapewni dodatkową ochronę naszemu autu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Idealnym rozwiązaniem na szybkie poruszanie się po większych miastach jest zakup motocykla. Jednak należy pamiętać o obowiązkowym ubezpieczeniu motocykla w Szczecinku. Jeśli nasz pojazd jest zarejestrowany musimy jak najszybciej je wykupić.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Jeśli chcemy trochę zaoszczędzić na ubezpieczeniu OC, najlepiej zakupić je w pakiecie wraz z dobrowolnym AC czy NNW. OC chroni sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych, AC gwarantuje naprawę naszego pojazdu, a NNW wypłatę odszkodowania za uszkodzenia ciała w wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance w Szczecinku może okazać się przydatne zwłaszcza, gdy dużo podróżujemy samochodem. W razie awarii naszego pojazdu, wypadku czy kradzieży otrzymamy samochód zastępczy na kilka dni. Zakres ochrony zależy od wariantu, jaki wybierzemy.

Ubezpieczenie firmy

Jak powszechnie wiadomo, przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją będzie potrzebowało innej ochrony niż firma typowo usługowa. Dlatego przy wyborze ubezpieczenia firmy w Szczecinku najlepiej, aby pomógł nam doświadczony agent ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednymi z najbardziej popularnych polis na rynku są ubezpieczenia komunikacyjne w Szczecinku. W ofercie Towarzystw Ubezpieczeniowych znajdziemy takie ubezpieczenia jak: obowiązkowe OC pojazdów mechanicznych, dobrowolne AC, Assistance oraz NNW.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ze względu na to, że ubezpieczenie nieruchomości w Szczecinku jest dobrowolne, niewiele osób decyduje się na jego zakup. Jednak daje ono naprawdę wiele korzyści. Przede wszystkim w razie szkody całkowitej, otrzymamy odszkodowanie, które pozwoli na całkowity remont naszej nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Wyobrażasz sobie, że w jednym momencie w pożarze tracisz cały swój dobytek? Bez ubezpieczenia mieszkania w Szczecinku niestety nie możesz liczyć na wiele. Wszystkie koszty naprawy będziesz musiał pokryć z własnej kieszeni. Dlatego ubezpiecz się już dziś!

Ubezpieczenie turystyczne

Wiele osób decydując się na wyjazd za granicę zapomina o najważniejszym – ubezpieczeniu turystycznym. Niezależnie od tego jaką formę wypoczynku preferujemy czy wyjeżdżamy za granicę w celach zarobkowych, powinniśmy zakupić takie ubezpieczenie.

Ubezpieczenie przyczepki

Dużym ułatwieniem podczas przeprowadzek jest posiadanie przyczepki. Dzięki temu możemy przewozić więcej rzeczy. Jednak musimy pamiętać o obowiązkowym ubezpieczeniu przyczepki w Szczecinku. Za niespełnienie tego obowiązku nakładane są wysokie kary przez UFG.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości