Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Jak wygląda ubezpieczenie od gradobicia?

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Okres wiosenno-letni to czas, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia gwałtownych burz, nawałnic i gradobicia. Działanie niespodziewanych warunków atmosferycznych może w kilka chwil zniszczyć dorobek całego życia. Jak wygląda ubezpieczenie od gradobicia? Poznaj więcej szczegółów.

Grad nie oszczędził samochodu

Pogoda w kwietniu i maju może płatać figle. Podczas weekendowego wyjazdu może zaskoczyć Cię burza, która może zamienić się w poważne gradobicie. Jazda samochodem w takich warunkach może być niebezpieczna. Najlepszym sposobem jest przeczekanie burzy. Niestety grad może zniszczyć karoserię Twojego samochodu. Nie trzeba przypominać, że koszty naprawy mogą być bardzo wysokie.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykupienie polisy AC. Ubezpieczenie ochroni Twój samochód np. na wypadek zniszczeń spowodowanych przez gradobicie. Pamiętaj, że zakres ochrony w każdej firmie może się różnić. Sprawdź więc zakres i dobierz ochronę dostosowaną do Twoich potrzeb. W wyborze polisy spełniającej Twoje oczekiwania skontaktuj się z ekspertami, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Mówi się, że mądry Polak po szkodzie. Niestety powiedzenie to często sprawdza się, gdy z powodu działania trudnych warunków atmosferycznych rodziny w kilka chwil tracą cały dorobek swojego życia.  Zerwane i zniszczone dachy domów to tylko niektóre szkody mogące mieć związek z gradobiciem.  Eksperci SzybkiePolisy.pl przypominają, że ubezpieczenie od gradobicia może znajdować się w polisie na dom lub mieszkanie.

Przed podpisaniem umowy szczególną uwagę należy zwrócić na zakres ochrony. Tylko kompleksowa ochrona zapewni Ci odszkodowanie, które pozwoli Ci na likwidację szkód. Ubezpieczenie od gradobicia domu lub mieszkania może się różnić zakresem i ceną w poszczególnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Warto więc porównywać oferty i dobrać ochronę do swoich oczekiwań.

Ubezpieczenie upraw od gradobicia

Rolnicy w okresie wiosenno-letnim muszą przygotować się na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Gwałtowne burze, podtopienia lub gradobicia potrafią zniszczyć uprawy doprowadzając do bardzo poważnych konsekwencji finansowych. Z ubezpieczenia upraw powinni skorzystać rolnicy, którzy pobierają dopłaty bezpośrednie do upraw.

Ubezpieczenie upraw to nie jedyny produkt ubezpieczeniowy przeznaczony dla rolników. Oprócz tego można skorzystać z polisy NNW lub ochrony prawnej. Wszystko po to, by objąć uprawy i całe gospodarstwo kompleksową ochroną.

Wiosenne burze, nawałnice i gradobicie potrafią wywołać bardzo poważne szkody. Jak ubezpieczyć swój majątek od gradobicia? Skorzystaj z pomocy ekspertów SzybkiePolisy.pl, którzy doradzą i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Zadbaj o kompleksową ochronę i kup polisę dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Po więcej szczegółów wejdź na www.szybkiepolisy.pl lub zadzwoń 732 707 777.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę