Tanie OC - Tarnobrzeg

Ubezpieczenie OC jest w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym takie samo. Różnica leży w cenie. Porównując oferty często może zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Skorzystaj z pomocy multiagenta aby znaleźć najtańsze OC w Tarnobrzegu!

Tarnobrzeg - ubezpieczenie samochodu

Na rynku ubezpieczeń jest wiele różnych ofert ubezpieczenia samochodu. Towarzystwa Ubezpieczeniowe chcąc zachęcić do siebie klientów rozszerzają swoje oferty o kolejne warianty. Skorzystaj z pomocy multiagenta, który pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę dla ciebie.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ofert ubezpieczeń komunikacyjnych dla motocykli na rynku jest mnóstwo. Na szczęście, bo im ich więcej, tym lepiej dla ciebie. Zakres ubezpieczenia OC (obowiązkowego) jest taki sam niezależnie od ubezpieczyciela i ceny polisy. Dlatego w tym przypadku kieruj się wyłącznie ceną.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie autocasco to dobrowolne ubezpieczenie chroniące Twoje interesy. W przypadku AC, cena nie jest najlepszym kryterium, jakim należy się kierować przy wyborze towarzystwa. Lepiej skupić się na tym, co za swoje pieniądze otrzymasz.

Ubezpieczenie Assistance

Obecnie coraz częściej do ubezpieczenia OC gratis dodawane jest podstawowe Assistance, czyli holowanie z limitem np. 50 km po kolizji. Zakres Assistance i jego cena jest różnorodna i zależna od konkretnego zakładu ubezpieczeń, dlatego zanim kupisz to ubezpieczenie – porównaj oferty.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczeniem przerw w działalności powinna być objęta niezależnie od rozmiarów każda firma wkraczająca na rynek. Dzięki ubezpieczeniu tego typu oddala się perspektywa utraty płynności finansowej i bankructwa firmy w przypadku zaistnienia okoliczności uniemożliwiających jej osiąganie przychodów.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród wielu różnych typów ubezpieczeń komunikacyjnych wyróżniamy ubezpieczenia obowiązkowe (jak OC) oraz dobrowolne. Do tych drugich zaliczamy na przykład autocasco, które w przeciwieństwie do OC, pokrywa szkody naszego pojazdu.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie mieszkania i domu nie jest obowiązkowe, a mimo to wielu właścicieli decyduje się na takie rozwiązanie. Scenariuszy, w których coś może zagrozić Twojej nieruchomości jest zbyt wiele, żeby sprawę traktować z pobłażaniem.

Ubezpieczenia mieszkania

Wykupując ubezpieczenie mieszkania warto również rozważyć dokupienia OC w życiu prywatnym. Przyda się przede wszystkim, gdy zalejesz sąsiadowi mieszkanie. Ubezpieczyciel pokryje straty, do których doszło z Twojej winy, na przykład na skutek zaniedbania urządzeń.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając za granicę, powinniśmy mieć przynajmniej ubezpieczenie w pakiecie podstawowym (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków i usługi Assistance uwzględniające transport do Polski). Należy pamiętać, że koszty leczenia za granicą są bardzo wysokie.

Ubezpieczenie przyczepki

Ubezpieczenie przyczepki to ważny krok każdego właściciela. Jeśli spowoduje szkodę ponieważ się toczyła, ubezpieczenie wypłacone będzie z polisy samochodu, z którym była połączona. Jeżeli natomiast, po prostu zostanie na drodze, bez ruchu i wtedy będzie przyczyną szkody, odszkodowanie wypłacone zostanie z jej OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości