Tanie OC - Tarnowskie Góry

Ubezpieczenia OC znajdziemy w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Dlatego też możemy odnajdywać tanie oferty takich ubezpieczeń poprzez porównania ofert każdego dostępnego ubezpieczyciela.

Tarnowskie Góry - ubezpieczenie samochodu

Jeśli chcemy znaleźć ubezpieczenie dla swojego samochodu, musimy zastanowić się najpierw jakiego ubezpieczenia szukamy, lub jakiej ochrony oczekujemy. Jeśli to wiemy możemy skorzystać z usług naszych agentów, a znajdą oni dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy motocykl podobnie jak i samochód musi posiadać aktualne ubezpieczenie komunikacyjne OC. Brak takiego ubezpieczenia jest karalny. Poza OC istnieją również inne ubezpieczenia, które mogą zapewnić nam dodatkową ochronę.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każde z tych ubezpieczeń może okazać się dla nas bardzo przydatne. Jednak na ogół przydają się one w nieco innych sytuacjach. Dlatego też nie musimy wykupywać wszystkich razem. Możemy wybrać które z nich nas interesuje.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenia Assistance najczęściej kojarzone są jedynie z holowaniem. Owszem zawierają one holowanie, jednak nie jest to jedyna ich funkcjonalność. Mogą one również dla przykładu pokrywać koszta sprowadzania części do naszego pojazdu.

Ubezpieczenie firmy

Niezależnie od tego czym zajmuje się nasza firma, może potrzebować ona zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia. Wybór odpowiednich parametrów dla niego będzie jednak kluczowy. Dlatego warto skorzystać z pomocy eksperta w tej dziedzinie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Myśląc o ubezpieczeniu komunikacyjnym, pierwszą myślą jest ubezpieczenie OC. Jednak nie jest to jedyne ubezpieczenie komunikacyjne. Inne ubezpieczenia w tej kategorii tak zapewniają nam znacznie lepszą ochronę podczas różnych sytuacji na drodze.

Ubezpieczenia nieruchomości

Wiele nieruchomości czymś się wyróżnia. Na ogół związane są z tym jakieś zagrożenia, które mogą mieć wpływ na ubezpieczenie, które chcemy zawrzeć. Pamiętajmy więc, aby przy jego wyborze zwracać uwagę na wszystko co może mieć wpływ na tego typu rzeczy.

Ubezpieczenia mieszkania

Każdy z nas czuje potrzebę zapewnienia sobie dachu nad głową. Dlatego też wielu z nas decyduje się na jego ubezpieczenie, aby zapewnić sobie jego trwałość. Pamiętajmy jednak, aby wziąć wszystkie możliwości pod uwagę przy jego wyborze.

Ubezpieczenie turystyczne

Podczas planowania wyjazdów turystycznych musimy wziąć pod uwagę wiele czynników. Nie zapominajmy jednak o najważniejszym, czyli naszym bezpieczeństwie. Zapewnić nam je może dobrze dobrane ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka która chcemy włączyć do ruchu musi posiadać aktualne ubezpieczenie. Aby jednak można było zawrzeć polisę konieczne jest jej zarejestrowanie. Obie te czynności powinny zostać zrealizowane w przeciągu jednego dnia.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości