Tanie OC - Tomaszów Mazowiecki

Wyszukiwanie tanich ofert ubezpieczenia wymaga od nas wyliczenie jak największej ilości ofert z różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki temu nie będzie problemów z wybraniem najatrakcyjniejszej dla Ciebie oferty.

Tomaszów Mazowiecki - ubezpieczenie samochodu

Jak wiadomo każdy samochód wymaga posiadania ubezpieczenia komunikacyjnego OC. Jednak ubezpieczenie samochodu to nie tylko OC. Inne ubezpieczenia mogą nam pomóc w innego rodzaju sytuacjach, więc warto je przemyśleć.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

W przypadku motocykli, ubezpieczenia wyglądają tak samo jak dla samochodów. Jedyną zauważalną różnicą będzie tutaj wysokość składki. A to głównie dlatego, że jest ona oparta na pojemności silnika.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenia te mają zapewniać nam ochronę w innych okolicznościach. Dlatego też możemy wybrać które z nich chcemy wykupić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Możemy też wykupić pakiet zawierający je wszystkie.

Ubezpieczenie Assistance

Główną ideą ubezpieczenia Assistance jest ochrona przed awariami naszego pojazdu. Jednak niektóre z nich obowiązuję jedynie po kolizji. Dlatego też jeśli chcemy się zabezpieczyć nie tylko podczas wypadku warto na to zwrócić uwagę.

Ubezpieczenie firmy

Różne firmy mogą wymagać różnych ubezpieczeń. Wynikać to może zarówno z samej działalności, ale i z preferencji ich właściciela. Dlatego też przy wyborze ubezpieczenia firmy warto jest kontaktować się ze specjalistą.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego wymaga od nas znajomości parametrów danego pojazdu. Jeśli ich nie pamiętamy zawsze możemy posłużyć się dowodem rejestracyjnym w którym są one zawarte.

Ubezpieczenia nieruchomości

Jest wiele czynników którym warto się przyjrzeć przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia nieruchomości. Przykładowymi mogą być choćby nawet jego metraż, czy rola jaką pełni. Więcej informacji możesz uzyskać od naszego agenta.

Ubezpieczenia mieszkania

Każde mieszkanie jest inne tak jak i inni są jego mieszkańcy. Dlatego też ubezpieczenie mieszkania dla każdego z nas powinno być nieco inne. Dodatkowo każdy z nas może wymagać innego stopnia ochrony.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjazdy turystyczne mogą wymagać od nas różnych przygotowań. Jednak aby w pełni cieszyć się wolnym czasem, dobrze jest zadbać o swoje bezpieczeństwo. W tym celu możemy wykupić ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie przyczepki

Podobnie jak nasz samochód, tak i nasza przyczepka wymagać będzie odpowiedniego ubezpieczenia. Ubezpieczenie to powinno zostać zawarte tego samego dnia, w którym została ona zarejestrowana.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości