Tanie OC - Trzcianka

Niezależnie od miejscowości w jakiej mieszkamy możemy wykupić tanie ubezpieczenie w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Najczęściej jednak będziemy musieli zrobić to przez Internet. Dlatego polecamy skorzystać z pomocy naszego agenta.

Trzcianka - ubezpieczenie samochodu

Każdy samochód posiada inne parametry, dlatego też przedstawione nam zostaną inne oferty ubezpieczenia. Aby jednak wybrać odpowiednie będziemy musieli porównać oferty różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenie motocykla to nie tylko ubezpieczenie OC. Dla przykładu może to również być NNW czy AC. Każde z nich będzie nas chronić w inny sposób. Dlatego warto zastanowić się jakie ochrony potrzebujemy.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenia te pozwalają nam dobrać stopień ochrony do naszych wymagań. A to dlatego, że możemy wybrać każde z nich osobno. Możemy też wykupić pakiet wszystkich, który na ogół posiada zniżkę.

Ubezpieczenie Assistance

Każde ubezpieczenie Assistance posiada pewne limity. Warto jest się im przyjrzeć, aby zapewnić sobie jak najlepsze zabezpieczenie. Dodatkowo ważne jest, aby sprawdzić czy ubezpieczenie to obowiązuje zawsze, czy tylko po kolizji.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma może wymagać innego rodzaju zabezpieczenia jeśli chodzi o ubezpieczenie. Dlatego ważne jest, aby dobrze je dobrać do profilu danej firmy. W tym może Ci pomóc nasz agent ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Komunikacyjne ubezpieczenia mogą nas chronić na wiele sposobów. Dlatego też dobrze jest wiedzieć jakie ochrony wymagamy, aby móc łatwo wybrać odpowiednią polisę. Możesz też zapytać naszego agenta o radę.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenia nieruchomości są uzależnione nie tylko od metrażu danego budynku ale też od wielu innych czynników. Może być to na przykład rola jaką dana nieruchomość pełni. Jak z każdym ubezpieczeniem, możesz liczyć na pomoc naszego agenta!

Ubezpieczenia mieszkania

Przy wyborze ubezpieczenia mieszkania będziemy musieli określić zarówno przybliżoną wartość naszego mieszkania. Dodatkowo będziemy musieli określić zagrożenia, które chcemy objąć tym ubezpieczeniem.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenia te najczęściej oferowane są w pakiecie do wyjazdu przez biura turystyczne. Jednak oferty tam spotykane mają bardzo zaniżone parametry, a więc i ochrona jest bardzo mała. Dlatego warto zastanowić się nad wykupieniem go indywidualnie, aby czuć się bezpiecznie.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka dopuszczona do ruchu drogowego powinna posiadać ważne ubezpieczenie. Dlatego też możemy pomóc Ci w jego zawarciu. Wystarczy skontaktować się z naszym agentem, a on zajmie się resztą.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości