Tanie OC - Trzebinia

Co prawda cena ubezpieczenia OC może być związana z miastem w którym mieszkamy, to jednak możemy znaleźć tanie OC w dowolnych Towarzystwie Ubezpieczeniowym w każdym mieście. Wystarczy skontaktować się z naszym agentem, który znajdzie je dla Ciebie!

Trzebinia - ubezpieczenie samochodu

Jeśli planujesz zakup samochodu, dobrze jest sprawdzić czy obecny jego właściciel posiada aktualne ubezpieczenie. Jeśli tak jest to wraz z zakupem tego auta, ubezpieczenie to zostanie Ci przekazane. Po jego upływie będzie jednak konieczne dobranie nowej oferty.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenie dla motoru różni się jedynie ceną jeśli porównamy je do ubezpieczenia samochodu. Jeśli jednak nie chcemy za nie przepłacić, warto jest skorzystać z pomocy naszego agenta ubezpieczeniowego, który znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każde z tych ubezpieczeń dotyczy innego rodzaju ochrony. Niezależnie od tego jednak, wybór dobrej oferty nie jest taki łatwy. Dlatego też dobrym pomysłem będzie wesprzeć się pomocą specjalisty, który odnajdzie dla nas najlepszą ofertę każdego z nich.

Ubezpieczenie Assistance

Tutaj najważniejszym parametrem na jaki powinniśmy patrzyć jest zasięg holowania oraz jego limity. Ważne jest też, aby zwrócić uwagę czy ubezpieczenie Assistance, które wybraliśmy zapewnia nam ochronę zawsze, czy tylko po kolizji.

Ubezpieczenie firmy

Różne firmy wymagają różnych ubezpieczeń. Dlatego nasi agenci nie tylko wybierają dla Ciebie najtańsze oferty o określonych parametrach, ale i doradzą Ci jakie ubezpieczenie wybrać. Dzięki temu zapewnisz bezpieczeństwo nie tylko sobie, ale i swojej firmie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne może składać się z kilku ubezpieczeń. Zapewnia nam ono wtedy znacznie większą ochronę. W zależności więc od naszych wymagań możemy wybrać jaką ochronę chcemy sobie zapewnić.

Ubezpieczenia nieruchomości

Każda nieruchomość jest nieco inna. Może ona różnić się jedynie tym do czego jest ona używana, a już będzie wymagała innego ubezpieczenia. Jeśli więc chcemy ubezpieczyć jakaś nieruchomość powinniśmy wziąć wiele czynników pod uwagę.

Ubezpieczenia mieszkania

Każdy z nas mieszka w innych okolicach, no i oczywiście w innym mieszkaniu. Dlatego też ubezpieczenia dla tych mieszkań będą się znacznie różniły jeśli mają one zapewnić nam bezpieczeństwo. Musimy więc dobrze wybrać.

Ubezpieczenie turystyczne

Wiele osób powierza swoje bezpieczeństwo ubezpieczeniom oferowanym w pakiecie przez biura turystyczne. Powinniśmy jednak wiedzieć, że oferty te mają bardzo zaniżone parametry, a więc oferowane bezpieczeństwo pozostawia wiele do życzenia.

Ubezpieczenie przyczepki

Jeśli masz w planie zakupienie przyczepki powinieneś wiedzieć, że wiąże się z tym konieczność jej zarejestrowania oraz ubezpieczenia. Jeśli natomiast chodzi o wysokość składki tego ubezpieczenia to będzie ona zależna od masy i maksymalnego jej udźwigu.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości