Tanie OC - Turek

Aby wybrać tanie ubezpieczenie OC musimy przeszukać jak największą ilość ofert różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Wymaga to jednak sporych nakładów czasowych, dlatego warto skorzystać z pomocy naszego agenta, który zrobi to za Ciebie.

Turek - ubezpieczenie samochodu

Każdy samochód wymaga ubezpieczenia OC komunikacyjnego. Jest to wymóg, który ma zwiększyć ogólne bezpieczeństwo na drodze dla każdego z nas. Dlatego też ofertę tego ubezpieczenia znajdziemy w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Podobnie jak w przypadku samochodu, każdy motocykl wymaga ubezpieczenia OC. Tutaj to ubezpieczenie najpewniej okaże się znacznie tańsze, gdyż pojemności motorów na ogół są niższe niż przeciętnego samochodu.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

W przeciwieństwie do komunikacyjnego OC, AC oraz NNW są ubezpieczeniami dobrowolnymi. Oferują one jednak ochronę na innych płaszczyznach niż ubezpieczenie OC. Dlatego warto jest zastanowić się nad wykupieniem ich.

Ubezpieczenie Assistance

Jest to ubezpieczenie mające nam pomóc przy awariach naszego pojazdu. Warto jest jednak zwrócić uwagę czy wybierana przez nas polisa będzie obowiązywała przy każdej awarii, czy tylko w razie kolizji na drodze.

Ubezpieczenie firmy

Każda firmy się czymś różni. Dlatego też ubezpieczenia dla tych firmy powinny być różne, ponieważ i wymagania będą inne. Dlatego też dobrze jest skontaktować się ze specjalistą, który pomoże w doborze odpowiedniej oferty ubezpieczenia dla firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każde z ubezpieczeń komunikacyjnych wymaga od nasz znajomości parametrów ubezpieczanego pojazdu. Jeśli ich nie znamy, to znajdziemy je wszystkie w naszym dowodzie rejestracyjnym.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenia nieruchomości wymagają już od nas trochę naszej wiedzy, ponieważ musimy ocenić ewentualne wyposażenie budynku, czy jego metraż. Ważna może też się okazać rola jaką dana nieruchomość pełni.

Ubezpieczenia mieszkania

Szukając ubezpieczenia mieszkania natkniemy się na wiele różnych ofert. Powinniśmy jednak zdawać sobie sprawę, że ubezpieczenie to powinno zostać dobrane do naszej indywidualnej sytuacji. Tylko wtedy zapełni nam pełnię bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie turystyczne

Wszystkie wyjazdy turystyczne oferowane przez biura turystyczne posiadają ubezpieczenie. Ubezpieczenie to jednak na ogół zapewnia nam bardzo skromną ochronę, gdyż jego parametry są zaniżane. Warto jest więc pomyśleć o własnym ubezpieczeniu turystycznym.

Ubezpieczenie przyczepki

Decydując się na kupno przyczepki, powinniśmy wiedzieć, że wiąże się to nie tylko z koniecznością jej zarejestrowania, ale i ubezpieczenia. Ubezpieczenie to jednak nie jest drogie. Zależy ono jednak od masy i maksymalne udźwigu tej przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości