Tanie OC - Tychy

Często kiedy szukamy taniego OC nie mamy możliwości sprawdzenie ofert wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Niestety jednak jest to konieczne do znalezienia najlepszej oferty. Dlatego warto skorzystać z pomocy naszego agenta, który zrobi to za Ciebie!

Tychy - ubezpieczenie samochodu

Przy wyborze ubezpieczenia samochodu należy zastanowić się jaką ochronę chcemy uzyskać. A to dlatego, że ubezpieczeń tego typu jest kilka, a każde z nich będzie nas chroniło prze innego rodzaju zdarzeniami.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Z ubezpieczeniami motocykla sytuacja jest niemalże identyczna jak w przypadku samochodu. Ubezpieczenia oferowane są takie same, a jedyną różnicą jest wysokość składki, która jest głównie zależna od pojemności motocykla.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenia te pozwalają nam wybrać zakres ochrony jakim chcemy siebie objąć. Każde z nich działa w innej kategorii zdarzeń, dzięki czemu możemy wybrać poziom bezpieczeństwa jaki chcemy sobie zapewnić.

Ubezpieczenie Assistance

Najważniejszą częścią ubezpieczenia Assistance jest holowanie. Dlatego należy dwa razy zastanowić się czy oferowany zasięg holowania jest dla nas wystarczający oraz czy nie istnieją limity, które nas go pozbawią.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma potrzebuje zabezpieczenia. Dlatego też ważne są ubezpieczenia, które pomogą takie zabezpieczenia zrealizować. Ważne jest jednak, aby dobrze wybrać takie ubezpieczenie, dlatego warto skorzystać z pomocy eksperta.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia te kojarzone najczęściej są z OC, gdyż jest to jedyny ubezpieczenie obowiązkowe. Są jednak jeszcze inne ubezpieczenia tego typu, które oferują nam ochronę na innych płaszczyznach życia.

Ubezpieczenia nieruchomości

Jest wiele czynników na które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia dla nieruchomości. Może to być nie tylko jego powierzchnia, ale chociażby zastosowanie danej nieruchomości. Zapytaj naszego agenta o więcej informacji na ten temat.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenia mieszkaniowe powinny być dobierana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. A to dlatego, że każdy z nas inny, ale i inne są nasze mieszkania, a nawet sposoby na życie. Dlatego też wymagać będziemy innej ochrony.

Ubezpieczenie turystyczne

Przygotowując się do wyjazdu turystycznego mamy wiele na głowie. Często więc ubezpieczenie na ten wyjazd pozostawiamy dla biura, które go organizuje. Pamiętajmy jednak, że jego ubezpieczenie zapewni nam jedynie śladową ochronę!

Ubezpieczenie przyczepki

Kupujesz przyczepkę, żeby ułatwić sobie przeprowadzkę? Pamiętaj, że wymaga ona zarówno rejestracji jak i ubezpieczenia! Obie te sprawy powinny być również załatwione tego samego dnia.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości