Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie dla rowerzysty Augustów

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Jazda na rowerze to dosyć przyjemne zajęcie. Jednak często jesteśmy narażeni na niebezpieczeństwa zwłaszcza, kiedy poruszamy się po ulicy. Możesz mówić, że przecież Ciebie nic złego nie spotka, lecz jak mówi przysłowie „nigdy nie mów nigdy”. Dmuchaj na zimne i zakup ubezpieczenie dla rowerzysty w Augustów.

Assistance to przydatna sprawa

Assistance może okazać się bardzo przydatny. Obejmuje ono m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, wizytę u lekarza czy transport medyczny. W ramach tej usługi możesz liczyć również na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki.

OC życiu prywatnym to podstawa

Podstawowe ubezpieczenie dla rowerzysty Augustów pozwala Tobie uniknąć pokrycia szkody z własnej kieszeni w przypadku wyrządzenia przez Ciebie szkód. Tutaj istotna jest suma gwarancyjna- warto zatem upewnić się jak wysoka jest suma gwarancyjna, by później nie było niespodzianek.

Casco a kradzież

Największa plagą nękającą rowerzystów są kradzieże ich pojazdów. Dlatego rowerzystom podobnie jak kierowcom proponuje się ubezpieczenie casco. Decydując się na zakup sprawdź zakres. Zazwycaj zawarte w niej jest jedynie zabezpieczenie przed rabunkiem i uszkodzeniem roweru w wyniku wypadku, a rzadziej od kradzieży. Możesz również roszerzyć ów ubezpieczenie o m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę u lekarza.

Ubezpieczenie dla rowerzysty Augustów

Chcesz kupić ubezpieczenie rowerzysty w Augustów? Skontaktuj się z nami!

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę