Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie dla rowerzysty Bartoszyce

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Jazda na rowerze to twój główny sposób na przemieszczanie się? Zabezpiecz się zatem przed ewentualnymi niebezpieczeństwami. Zawsze możesz powiedzieć, że mnie to nie dotyczy, lecz czy nie lepiej dmuchać na zimne? Kup ubezpieczenie dla rowerzysty w Bartoszyce.

Zastanów się nad Assistance

Assistance może Ci pomóc w trudnej chwili. Obejmuje ono m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, wizytę u lekarza czy transport medyczny. W ramach tej usługi możesz liczyć również na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki.

OC życiu prywatnym to podstawa

Kupując ubezpieczenie dla rowerzysty Bartoszyce unikniesz pokrycia szkody z własnej kieszeni w przypadku wyrządzenia przez Ciebie szkód. Suma gwarancyjna powinna być dla Ciebie istotna w przypadku wyboru tego ubezpieczenia.

Casco a kradzież

Pewnie i ty nie raz słyszałeś o tym, że ktoś ukradł rower twojemu sąsiadowi. Dlatego rowerzystom podobnie jak kierowcom proponuje się ubezpieczenie casco. Zakres ubezpieczenia powinien być pierwsza rzeczą na jaką powinieneś zwrócić uwagę podczas wyboru.. Zazwyczaj zawarte w niej jest jedynie zabezpieczenie przed rabunkiem i uszkodzeniem roweru w wyniku wypadku, a rzadziej od kradzieży. Możesz również rozszerzyć ów ubezpieczenie o m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę u lekarza.

Ubezpieczenie dla rowerzysty Bartoszyce

Chcesz kupić ubezpieczenie rowerzysty w Bartoszyce? Skontaktuj się z nami!

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę