Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie dla rowerzysty Będzin

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wiosna to początek sezonu rowerowego. Wielu z nas zabiera się za przygotowania swojego jednośladu do użytku. Jednak nie powinien być to jedyny krok. Warto też zastanowić się nad ubezpieczeniem dla rowerzysty w Będzinie. W końcu poruszając się po drogach musimy wziąć pod uwagę ogromne ryzyko wypadku.

Rodzaje ubezpieczeń

Ubezpieczenie AC dla rowerzystów Będzin jest polisą, która umożliwi ci uzyskanie zwrotu gotówki w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia sprzętu. Nie w każdej jednak firmie uświadczymy tejże usługi. Natomiast ubezpieczenie OC w życiu prywatnym zainteresuje każdego rowerzystę. Chroni ono nas przed poniesieniem kosztów związanych z uszkodzeniami jakie wywołamy osobom trzecim.

Polisa OC w życiu prywatnym może być dodatkiem do polisy mieszkaniowej i obejmować szkody wyrządzone podczas jazdy rowerem. Dlatego warto wcześniej sprawdzić, czy takiej ochrony ubezpieczeniowej już nie posiadamy.

Prócz zniszczonego sprzętu, często zdarzają się kontuzje. Ubezpieczenie NNW chroni rowerzystę przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Jeśli ulegniesz wypadkowi i w związku z tym doznasz uszczerbku (trwałego) na zdrowiu, ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie

Ubezpieczenie dla rowerzysty Będzin

Chcesz kupić ubezpieczenie rowerzysty w Będzin? Skontaktuj się z nami!

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę