Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie dla rowerzysty Bełchatów

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wiosna już za oknem. Rowerzystów przybywa. Jeśli więc należysz do tej grupy, warto pomyśleć o ubezpieczeniu dla rowerzysty w Bełchatowie. W końcu ile to już razy słyszałeś o wypadkach z udziałem rowerzystów. Kup ubezpieczenie już dziś i śpij spokojnie.

Assistance może okazać się przydatne

Assistnace może Tobie pomóc. Obejmuje ono m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, wizytę u lekarza czy transport medyczny. W ramach tej usługi możemy liczyć również na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki.

OC życiu prywatnym to podstawa

Podstawowe ubezpieczenie dla rowerzysty Bełchatów pozwalające Tobie uniknąć pokrycia szkody z własnej kieszeni w przypadku wyrządzenia przez nas szkody. Tutaj ważnym aspektem jest suma gwarancyjna- sprawdź wysokość tej sumy, która jest limitem kosztów, do którego odpowiada ubezpieczyciel.

Casco a kradzież

Problemem rowerzystów są również kradzieże ich pojazdów. Dlatego rowerzystom podobnie jak kierowcom proponuje się ubezpieczenie casco. Jednak jeśli zdecydujesz się na tego typu ubezpieczenie warto zapoznać się ze szczegółami umowy. Zazwyczaj zawarte w niej jest jedynie zabezpieczenie przed rabunkiem i uszkodzeniem roweru w wyniku wypadku, a rzadziej od kradzieży. Możemy również rozszerzyć ów ubezpieczenie o m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę u lekarza.

Ubezpieczenie dla rowerzysty Bełchatów

Chcesz kupić ubezpieczenie rowerzysty w Bełchatów? Skontaktuj się z nami!

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę